Wpis z mikrobloga

@pranko_csv: naprawdę nie dopuszczaj do takich sytuacji, bo potem może być nieciekawie. Opiekowałam się kiedyś młodym nowofundlandem koleżanki i puscilam go luzem na łące pomiędzy domostwami. Zawsze grzeczny, reagiwal na wołanie, ale coś mu odbiło i pognał przed siebie - susem skoczyl na jakiegoś przechodzącego gościa, chciał się bawić. 30 kg pies wyrznal mu z banki w jaja... Ileż się na przepraszałam, najadłam wstydu, ledwo udało mi się uprosic żeby
  • Odpowiedz
Jeśli masz kontrolę i znasz swoje wytrenowane zwierzę to spoko.


@pranko_csv: To wyglada jak posty motoryzacyjnych ameb ktore musza jechac 180 w zabudowanym na szklance przy -1c BO ONI PANUJOM NAD AŁTEM HEHE
  • Odpowiedz
@StatekKosmicznyZiemniaki: no pisząc swojego posta zakładam, że ta informacja jest w jakiś sposób światu ogłaszana, czy to na jakichś fizycznych standach przy samej galerii lub na ich stronie na Facebooku czy na stronie internetowej galerii. To nie są jakieś nie wiadomo jak zakamuflowane i ciężko dostępne źródła, żeby trzeba było się jakoś specjalnie doszukiwać takiej informacji.

Druga sprawa, to jednak jest niedziela niehandlowa... i ktoś chce spędzać czas w galerii
  • Odpowiedz