Wpis z mikrobloga

UWAGA MAM KOMUNIKAT.

Przepraszam.

To było głupie.

Będę uważał.

Dziękuję za krytykę i pozdrawiam.


@pranko_csv: No i spoko, bo to najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°), ogólnie kaganiec następnym razem weź i nie będzie już problemu. A mireczkami co się produkują tutaj się nie przejmuj, bo wekszość z nich sami pewnie sponsorowali pato streamerow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pranko_csv: gdyby ten pies do mnie podszedł to jest afera na całą galerię, policja i sprawa w sądzie. Zrobiłbym wszystko aby max ukarać właściciela. Panicznie boję się psów
  • Odpowiedz
niedzielę niehandlową wybierać się do galerii handlowej, gdzie dany dzień jest sygnowany jako "dzień otwarty dla psów w galerii"


@drahtzieher ale wiesz, że galerie NIE są tylko od robienia zakupów? Kino, gastro, bawialnia dla dzieci, mało? Jak ktoś jest odpowiedzialnym właścicielem psa to powinien go w tłumie ludzi prowadzić na krótko i w kagańcu.
  • Odpowiedz
osoby z fobiami związanymi z psami, które w dzień otwarty dla psów wybierają się w takie miejsca to bez winy nie należą


@drahtzieher no chyba Cię pogrzało, że jak mam np. rezerwować urodziny dla dzieciaka w bawialni to mam na kilka miesięcy w przód przewidzieć, że jakiś kretyn wymyśli sobie dni otwarte dla psów w galerii. Albo jak mam pierwszy od X dni wolny weekend i chce pójść do kina to
  • Odpowiedz