Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: Pierwszym czynnikiem, o którym często się zapomina, jest demografia. 20, 30 czy 40 lat temu wśród młodych w przedziale wiekowym powiedzmy 20-30 lat był taki trend, że mężczyzn było tyle samo co kobiet lub jedynie nieznacznie więcej. Teraz mamy ogromną (a w niektórych regionach kraju wręcz gigantyczną) nadwyżkę mężczyzn, więc choćbyś stawał na głowie i robił fikołki w przód i w tył to Ty i część młodych Polaków (można to
lunar4 - @dziobnij2: Pierwszym czynnikiem, o którym często się zapomina, jest demogra...

źródło: comment_1647186964A8UZhHe9EKZiZNtlab72pL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dziobnij2: Robiłem wszystko z wymienionych przez ciebie rzeczy, a mimo tego po entym razie kiedy "nie wyszło" wróciłem do bycia zupełnie rozbitym i samotnym przegrywam bez przyjaciół ani nadziei na to, że może być lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Asterling: Na razie staram się za wiele nie myśleć. Żyję sobie z dnia na dzień, bez większych planów. Od utopca do utopca, jakby to powiedział Eskel. Przy życiu trzyma mnie całkiem znośna praca, leki i mój pies. Jednak na dłuższą metę chciałoby się jeszcze kogoś mieć, żeby nie być takim samotnikiem i mieć dla kogo w ogóle coś robić.
  • Odpowiedz
(np marfan), dużą wadę wzroku


@AntyBohater: o ja to mam. Marfan ma tego plusa że daje duży wzrost, ale kosztem słabego serca i wzroku. U mnie to aż -11 i przez to opuściłem studia, bo nie byłem wstanie przerysowywać dokładnie notatek i rysunków z tablicy. Mógłbym iść na jakąś uczelnie dla niedowidzących, ale rodziców nie było stać na utrzymanie mnie. Poszedłem do pracy i już nie chciałem zostawiać pracy dla nowej
  • Odpowiedz
Generalnie tak, albo coś jest Twoją winą, albo nie masz na to wpływu. Jak nie masz na to wpływu to to #!$%@?. Jak jest Twoją winą to coś z tym robisz. Polecam, zajebiste podejście. Jeszcze lepszym jest zastąpienie słowa "wina" słowem "odpowiedzialność". Bo życie to #!$%@?, czasem zdarzy się coś okropnego, co nie jest Twoją winą, ale tylko i wyłącznie w kwestii Twojej odpowiedzialności leży, żeby coś z tym zrobić.


W szerszym
  • Odpowiedz
Beka że ktoś pisze elaboraty na ten temat. Nie każdemu jest pisana miłość, ktoś musi potem zajmować się alpha widow, madkami, albo po prostu tyrać na 500+. Morda a właściwie charakteru w tym wieku już się nie poprawi, zostaje powolna wegetacja. Dodatkowo koleś jest na rencie, dla społeczeństwa i kobiety kompletnie nieprzydatny, życzę mu aby sobie robił tripa do divy raz na kwartał i chociaż sobie poruchal, skoro za darmo nie potrafił.
  • Odpowiedz