Wpis z mikrobloga

Chciałbym ukrócić pewne sku*wysyństwo, które może dotyczyć także i Waszych bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy, co i gdzie: 7 lutego w woj. opolskim, pow. kluczborskim objazdowa ekipa okradła mi babcie. Metoda na członka ekipy remontowej ze spółdzielni - wpuściła ich na pomiary parapetów (w bloku rzeczywiście planowany jest remont). Ukradli 1k oraz iPhone, który znalazł się wyrzucony kilka km. dalej w kierunku na Częstochowę - stad możliwość, że jeżdżą po wielu województwach. Sąsiadkę klatkę obok próbowali skroić na firmę wymieniająca drzwi.

**Jeśli ktoś z Was słyszał o tym numerze w ciągu ostatnich 2 tyg. proszę o komentarz kiedy i gdzie. Docelowo cała Polska. Prowadzone jest śledztwo, ale trzeba wziąć sprawy we własne ręce i zidentyfikować obszar działania tych skur*ysynów, bo wiadomo co zrobią z tym bagietmajstry. Nie odpuszczę i pozamykam te gnidy.**

W wykopie siła, pierwszym z moich celów jest identyfikacja czy są zorganizowani i na jakim obszarze kraju działają.

#oszusci #polska #csiwykop #pytanie #pieniadze #opole #czestochowa #lodzkie
ISeeBad_Pixels - Chciałbym ukrócić pewne sku*wysyństwo, które może dotyczyć także i W...

źródło: comment_1647076589U9awMocmsDPgg7vJ0jiO0R.jpg

Pobierz
  • 62
@troublesomeuncle:

>@ISeeBad_Pixels: Wątpię, że to się łączy ale w Szczecinie na dość nowym osiedlu w skrzynkach były ulotki z oferta wymiany drzwi napisane w taki sposób jakoby ustalone było to z zarządca. Niestety ulotek nie posiadam ale pojawiły się Ok. 6 miesięcy temu. Wydało mi się to dziwne bo kto niby i po co miałby zamiar wymieniać drzwi w 2-3 letnim mieszkaniu?


Dzięki! Zapisuję na drugą listę, póki co
@I_See_Bad_Pixels: Moja żona jak jeszcze studiowała w Warszawie dała się naciągnąć ekipie wymieniającej drzwi wejściowe. Powiedzieli, że te co mają to jest dla złodzieja żaden problem, a te co założyli były jeszcze gorsze i z wystającą wkładką co wiadomo do otwarcia w 30sek. Dwa tygodnie później całe mieszkanie #!$%@?. Oczywiście głównie to jej wina, że dała się tak zrobić, ale jednak warto zwrócić innym na to uwagę.