Wpis z mikrobloga

Czy zwykla polka po studiach na akademii pana kleksa, pokocha magazyniera i ich losy skrzyżują sie w okolicznej kawiarni?

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.


Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #januszex #pracbaza
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - Czy zwykla polka po studiach na akademii pana kleksa, pokocha m...
źródło: comment_1647003851kpZc2AX5RpT8OHxBZPPmjB.jpg
  • 88
@M83_: Bo pracodawcy dzwonią do poprzedniej firmy i pytają jski był powód zwolnienia, ale nie muszą bo przy Uop dostajesz świadectwo pracy gdzie jest napisane za co byłes poprzednio zwolniony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: a to #!$%@? dobrze że w kraju którym mieszkam takie praktyki są zakazane i nie mają prawa sprawdzać twojej przeszłości
@userrrr:

który nowy pracodawca przyjmie do siebie pracownika wyrzuconego za alkohol?


sporo wbrew pozorom choć to raczej dotyczyłoby starszych roczników

Ogólnie w żadnej pracy się nie pije


budowlanka dalej chleje
@SarahC: Nie chleje, to nie lata 90 i wczesne 00. Teraz każda szanująca się firma jeśli chce mieć klientów na swoje usługi to musi pilnować by pracownicy byli trzeźwi, sprawdzają alkomatem, mam paru znajomych w różnych firmach i znam jednego ktory prowadzi firme budowlana i on tez sprawdza trzezwosc pracownikom jesli ma podejrzenie, ze jest w stanie wskazujacym