Wpis z mikrobloga

Czy zwykla polka po studiach na akademii pana kleksa, pokocha magazyniera i ich losy skrzyżują sie w okolicznej kawiarni?

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.


Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #januszex #pracbaza
BurzaGrzybStrusJaja - Czy zwykla polka po studiach na akademii pana kleksa, pokocha m...

źródło: comment_1647003851kpZc2AX5RpT8OHxBZPPmjB.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
programiści to mentalne spierdoxy, nie ma sie czym chwalić


@BurzaGrzybStrusJaja: ale zarabiają 15k więc jakby to delikatnie powiedzieć p0lki specjalistki od charakteru i psychologi dostają wtedy jakiejś dziwnej zaćmy na detektorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: czytam takie rozmowy i wyobrażam sobie że ja coś takiego piszę na takiej aplikacji i jakoś się w tym nie widzę, pewnie gdyby laska mi tak odpisywała jak ty jej pisałeś to bym pewnie szybko przestał pisać lub się grzecznie pożegnał.
Nie umiałbym rozgrywać rozmowy jak teatrzyku, nie wiem też po co miałbym to robić. Widziałem że kilka takich wpisów już wrzuciłeś ale za każdym razem te laski jednak ci
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: nie wiem w jakim jesteś celu na tinderze ale takie dziwnie średnie te pisanie, ofc laska też #!$%@? XD czyli na tinderze po staremu XDD dobrze ze to juz usunąłem, a ty dałeś powód żeby tam nie wracać
  • Odpowiedz
Daj kiedyś wiadomość w stylu że robisz jako ochroniarz a potem że w sumie to nie musisz pracować bo wcześniej zgromadziłeś duży majątek xD zobaczymy reakcje


@BurzaGrzybStrusJaja: robisz to byku, gówno praca plus ze dorobiłeś się na krypto/mega spadek/na giełdzie xD
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Dziewczyny się mało kiedy żegnają tak naprawdę. Wynika to z psychologi
laska ci nie napisze, że zrywa kontakt ona po prostu wyjdzie z czatu
jak któreś są bardziej ogarnięte w internetach to mogły już odczuć na sobie, że takie zlewanie to gówniane uczucie mimo wszystko i jednak najlepiej jest walnąć jakieś "pa" tutaj było klasyczne "nie pasujemy do siebie".

Może by jeszcze odpisała ale jak dowalił z tym spirytusem za
  • Odpowiedz
@SarahC: Ogólnie w żadnej pracy się nie pije, bo za picie alkoholu w miejscu pracy jest natychmiast dyscyplinarka, a z czymś takim raczej długo nie znajdziesz nowego zatrudnienia, bo który nowy pracodawca przyjmie do siebie pracownika wyrzuconego za alkohol?
  • Odpowiedz