Wpis z mikrobloga

I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkowym ostrzelaniu szpitala czy inne ruskie brednie, to zawsze jest to konfederasta sympatyk onuc w stylu korwina czy bosaka.
Tak serio teraz pytam - co jest z wami nie tak, że tak łatwo łykacie różne odklejone teorie? Ja kiedyś, za małolata, byłem fanem Korwina, ale nie przypominam sobie żebym nawet wtedy był aż takim pelikanem.
#bekazkonfederacji #wojna #ukraina #rosja #bekazszurow #bekazprawakow #polityka
advert - I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkow...

źródło: comment_1647001383L9cBnc17Mrb5jsUGJLKCIR.jpg

Pobierz
  • 65
@advert: debili nie brakuje po stronie z zadnej opcji politycznych, ale widac juz twoja reakcje i #!$%@? "whataboutism" mimo ze odnosze sie do wymienionego w poscie polityka, ale widac to ci juz do konca nie pasuje i szukasz tam jakiegos #!$%@? "skryptu". jeszcze post-dwa i wyskoczysz z 'ruska onuca'
mimo ze odnosze sie do wymienionego w poscie polityka


@hekktik: no ale co z tego że nazwisko tego polityka występuje w poście? czy ten polityk powiela ruską propagandę, tak jak konfederaci? wyciągasz jakąś kwestię, która nie ma żadnego związku z moim pytaniem.
przypomnę, moje pytanie brzmiało: dlaczego ze wszystkich sympatyków partii, najłatwiej ruskimi bredniami zmanipulować właśnie konfederatów?
w jaki sposób twój przykład odnosi się do mojego pytania, mógłbyś wskazać?
@advert: gdzieś widziałem taki komiks/obrazek, pasowałby tutaj ale nie mogę go teraz znaleźć.
Chodziło o to że przed kompem siedzi gość któremu ktoś tłumaczy że łyka fejka a typ odpowiada w stylu "jak to może być fejk skoro ten tekst potwierdza to co sam myślę".
Konfa łyka ruską propagandę gdy ta zgadza się z ich poglądami. Rosjanie z tego korzystają a debile którym się wydaje że "włączyli myślenie" wciągają to kompletnie
@advert: bosak jest onucą? nie interesuję się tym mocno, ale z tego co się orientuję, to żadne głupoty nie były wypowiadane przez osoby z ruchu narodowego
no ale co z tego że nazwisko tego polityka występuje w poście?


@advert: no to ze #!$%@? wystepuje wiec odnosnie tego pisze bo taka mam ochote. jak ci nie pasuje to nie postuj nic na necie, bo ktos odpisze odnosnie tego cos innego niz twoje tezy z twitterkow #latabaltism
Jakbym czytał zwolennika chemitrailsów narzekającego na płaskoziemców "przecież to oczywiste, że tą głupią teorię wymyślono, aby ukryć naszą prawdę".


@KubaGrom: no ta #!$%@? tam jeszcze plaskoziemcow, jezu chryste

@advert: tłuku, odpisalem odnosnie polityka ktory byl wymieniony w poscie ktory wkleiles, nie moja wina ze jestes takim "tłukiem" ze tego nie czaisz przez nastepnych x postow