Wpis z mikrobloga

I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkowym ostrzelaniu szpitala czy inne ruskie brednie, to zawsze jest to konfederasta sympatyk onuc w stylu korwina czy bosaka.
Tak serio teraz pytam - co jest z wami nie tak, że tak łatwo łykacie różne odklejone teorie? Ja kiedyś, za małolata, byłem fanem Korwina, ale nie przypominam sobie żebym nawet wtedy był aż takim pelikanem.
#bekazkonfederacji #wojna #ukraina #rosja #bekazszurow #bekazprawakow #polityka
advert - I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkow...

źródło: comment_1647001383L9cBnc17Mrb5jsUGJLKCIR.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Bartholomew: Podpowiem Ci jaką cezurę należy tu zastosować.

Dopóki działali sami jako UPR/Wolność/KorWin czy jak się kolejna iteracja nie nazywała, to można było rzeczywiście mówić o tym, że ich wyborcy są na pewno bardziej świadomi ekonomicznie od średniej, a może nawet inteligentniejsi (chociaż tutaj już konkretnych dowodów brak).

W momencie jak Korwinowcy poszli w tango z Narodowcami (zdecydowanie najgłupsze środowisko na polskiej scenie politycznej), szurami, fundamentalistami religijnymi z Opus Dei
  • Odpowiedz
@advert sam głosowałem na konfe i mogę potwierdzić, tzn znam takich, doszło do tego że się do siebie nie odzywamy, oni twierdzą że jestem betonem który łyka mainstreamowa papkę a oni wielce oświeceni. Mówię że propagande Kremla upudrowana teoriami spiskowymi łykają ale nic nie dociera, jeden już tydzień się nie odzywa , wg niego wojny nie ma
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oczywiście do RT się oficjalnie nie przyznają

@darktemplar: nawet nie muszą. Mamy całą masę prawdziwie katolickich, patriotycznych i niezależnych oczywiście mediów, które przedrukowuja te treści pod polską flagą i krzyżem.
  • Odpowiedz
Tak serio teraz pytam - co jest z wami nie tak, że tak łatwo łykacie różne odklejone teorie?


@advert: Teorie na temat wyborcow konfederacji takie jak twoje? Zostalo tu wymyslonych miliony i nigdy z zadna sie nie utozsamialem wiec probujcie dalej. Moze kiedys wam sie uda wymyslic cos prawdziwego ale chyba do tego nie dojdzie bo wszystko budujecie na klamstwie. A na to ze przestaniecie klamac nawet nie czekam.
  • Odpowiedz
Urojenia na temat ZZŁEEEJJ RRUUUSSSKKKIIEEJJJ KKOOMMFFFYY odc. 2137 ¯\(ツ)_/¯

Najśmieszniejsze jest to, że każdy neuropek czy wypopek zapytany o jakieś rzekome powiązania agenturalne polityków Konfy z Rosją, jakieś teczki, jakieś dokumenty, jakieś notki, zapiski biznesowe, jakieś podsłuchy dające dowody na agenturalność lub to nagle wszyscy milczą xD

Po tym jak ta wojna minie to politycy Konfy serio powinni się zająć hejtem kierowanym od początku wobec nich i nawet powinni was pozywać za kreowanie takich żałosnych wysrywów i żądać gigantycznych sum odszkodowawczych i masowych przeprosin za naruszanie ich dóbr osobistych.
Żeby robić kampanię polityczną na szczuciu na daną partię polityczną to trzeba mieć tupet, chamstwo i
  • Odpowiedz