Wpis z mikrobloga

I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkowym ostrzelaniu szpitala czy inne ruskie brednie, to zawsze jest to konfederasta sympatyk onuc w stylu korwina czy bosaka.
Tak serio teraz pytam - co jest z wami nie tak, że tak łatwo łykacie różne odklejone teorie? Ja kiedyś, za małolata, byłem fanem Korwina, ale nie przypominam sobie żebym nawet wtedy był aż takim pelikanem.
#bekazkonfederacji #wojna #ukraina #rosja #bekazszurow #bekazprawakow #polityka
advert - I to samo jest na wykopie. Jak widzę jakiegoś debila opowiadającego o fejkow...

źródło: comment_1647001383L9cBnc17Mrb5jsUGJLKCIR.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wątpię, żeby oni serio byli opłacani. Po prostu im po drodze z "JE Włodzimierzem Putinem"( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm: Z drugiej strony zawsze się szczycili, że są jedyną prawilną antykomunistyczną prawicą, która nie układała się z komuchami przy Okrągłym Stole. Fuck logic xDDDDDD
  • Odpowiedz
Inna ciekawa korelacja - często osoba przekazujące propagandę z ruskch źródeł wcześniej negowała pandemię i protestowała przeciwko różnym szczepieniom (niektóre znane mi takie osoby hejtowały szczepionki zanim się to stało modne).


@KubaGrom: To wywołuje chyba największy dysonans poznawczy na wykopie, bo nawet ci, którzy teraz nie łykają fejków od kacapów - łykali fejki antywackowe, które miały sporo zasilania z Moskwy.
Nawet mje ich nie żal.
Tym bardziej, że teraz mamy
  • Odpowiedz
@advert: powodów jest kilka, np. oni to łykali bo liderzy to postowali.
Ale inny powód to taki, że ruskie trole celowo tworzyły konta sympatyzujace z Konfa lub innymi narodowcami aby wyrabiac sobie zasiegi a potem wyskakiwac z ruska propaganda.
Tak samo jak Rosjanie tworzyli profile na instagramie udajace miejskie portale, a potem gdy trzeba cyk leci ruska narracja z fejkami.
  • Odpowiedz
@sylben: nie siedzę w temacie wypowiedzi Bosaka więc żadnej nie przytoczę, ale dla mnie wystarczy że za małżonkę wziął sobie kobietę z instytutu o którym nie wolno mówić że jest finansowany przez kreml.
  • Odpowiedz
  • 8
@advert Wbrew pozorom ludzie nie utożsamiają się z politykami/partiami z powodu konkretnych poglądów. Robią to, bo łączy ich pewien sposób rozumowania, podejście do świata itd.
Elektorat Konfederacji w dużej mierze składa się z ludzi, którzy zawsze będą stawać okoniem do tego co w danym momencie robi i myśli społeczeństwo, bo to daje im poczucie indywidualizmu i buduje ich przekonanie o skłonności do samodzielnego myślenia. Nie jest przypadkiem, że siłą tego elektoratu
  • Odpowiedz
Inna ciekawa korelacja - często osoba przekazujące propagandę z ruskch źródeł wcześniej negowała pandemię i protestowała przeciwko różnym szczepieniom (niektóre znane mi takie osoby hejtowały szczepionki zanim się to stało modne)


@KubaGrom: np taki @Gon70 hmmmm, na pewno nie ruski agent, na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@advert: im się wydaje, że są jakąś elitá intelektualną i pewnie wymyślają sobie takie wysrywy z p---y i potem brandzlują się, jacy to oni nie są inteligenti i jak otwarli oczy xD i uważają, że wszyscy się mylą, a oni mają rację, bo są przecież mądrzejsi. Tak mi się wydaje i mówię to jako gościu, który był korwinowcem, jak miał naście lat (i mnie łapią ciary jak sobie o tym
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Ludzie skłonni do wierzenia w teorie spiskowe i konspiracje, po prostu będą skłonni do następnych. Sprawa z covidem i dezinformacja to akurat trudniejszy temat, bo nawet jak kacapy sponsorowały "przeciwników", to nie dlatego, ze szczepionki to blogoslawienstwo i chcieli nas zabic zniechecajac do nich, ale dlatego, ze kacapy wierzyly, ze szczepionki to blogoslawienstwo (u nich restrykcje byly surowe) i mysleli, ze zniechecajac negatywnie wplywaja. A w rzeczywistosci reakcja swiata
  • Odpowiedz