Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miauczar: @Zigfriddo: kolor krwi. Jakiś taki buraczkowy. Zaschnieta krew jest znacznie ciemniejsza. Nagrywajacy ma krew na dloniach jeszcze zanim kogokolwiek dotknął. Wszyscy mają krew w uszach, to dziwne. Mało krwi na śniegu. Facet leżący z zakrwawioną twarzą, a pod nią tylko mała plama. Kobieta leży w aucie z zakrwawioną głową, która wystaje poza samochód, ale nie ma ani jednej kropli krwi na śniegu. Po tym co tam widać to powinny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miauczar: sam widzę ten film pierwszy raz i jak go zobaczyłem pomyślałem, że fejk ze względu na kolor krwi, potem zacząłem się przyglądać dalej.
Rozpoczęcie nagrywania też w dziwnym momencie. Podjeżdzasz autem na miejsce zbroni i zamiast najpierw zorientować się w sytuacji, to od razu zaczynasz nagrywanie odpowiednio kadrując, zamiast samemu się rozglądać czy w ogóle jest bezpiecznie. Po co Ci film jak zostaniesz zaraz zastrzelony. Plus grzebanie w apteczce jedną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Can_I_help_you: powinieneś pracować w jakimś dziale dochodzeniowo-śledczym ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi te wszystkie szczegóły o których mówisz umknęły, bal Ja po prostu Oglądałem te wideo nie zakładając nawet że ktoś mógł to wyreżyserować, jedynie końcówka mnie zastanowiła bo dziwne to się bardzo wydało że widać Nieżywych ludzi w samochodzie a nagle pojawia się oprawca który na logikę skoro już zrobił robotę to raczej by się oddalił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miauczar: niestety im bardziej się przyglądam materiałom z tej wojny, tym częściej dochodzę do wniosku, że Ukraińcy mają dobrą propagandę. Tak samo jak z ostrzałem szpitala położniczego, w którym rzekomo zginęły setki ludzi, a są tylko zdjęcia jednej ciężarnej kobiety, z zakrwawioną twarzą oczywiście. Przy czym pierwsza wątpliwość pojawiła się, gdy prezydent Ukrainy mówił po bombardowaniu, że w gruzach mogły zginąć kobiety i dzieci. Mogły.. a nie, że zginęły. Kiedy chwilę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Can_I_help_you: wiesz co? Zauważyłem to samo, jak czyta się wykop ma się wrażenie że Ukraińcy non-stop kosza rosyjskie wojsko, a jak jest naprawdę? Tego tak naprawdę podejrzewam nie wie nikt, ale nie wydaje mi się tak optymistycznie. Tylko teraz pytanie skoro Ukraina jest zajęta walką to kto tak naprawdę Inicjuje to ukraińską dezinformację? My sami? Czy ktoś kto ma jakiś w tym cel?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miauczar: Ukraina oczywiscie ma w tym cel. Wywrzeć presję na świat. Żeby dostać więcej broni, pomocy, żeby świat jeszcze bardziej znienawidził Rosję i zaostrzał sankcję. To jest wojna informacyjna i ja się jej nie dziwię. Media to potężne narzędzie, a Ukraina ma dobry PR, więc z tego korzysta.