Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: Już dosyć mam tej propagandy i śmiechów z Rosji, a potem proszenia o pomoc. Bo do tej pory to KAŻDEGO dnia słyszę, że rosja nie ma benzyny, jedzenia, naboi, mózgu, spadochronów, k---a skilla, a potem 'K---A GINIEMY JEDNAK" to o co tu chodzi
  • Odpowiedz
Już dosyć mam tej propagandy i śmiechów z Rosji, a potem proszenia o pomoc. Bo do tej pory to KAŻDEGO dnia słyszę, że rosja nie ma benzyny, jedzenia, naboi, mózgu, spadochronów, k---a skilla, a potem 'K---A GINIEMY JEDNAK" to o co tu chodzi


@NieistotneKto: chodzi głównie o b-----------e czy strzelanie do cywili
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: to że Ukraina jest pod ostrzałem i brakuje jej zaopatrzenia to skutek inwazji ruskich. To że ruscy żołnierze są słabo wyszkoleni i korzystają ze słabego sprzętu to skutek słabego przygotowania do inwazji ale nie oznacza to że wojna jest lekka łatwa i przyjemna.
  • Odpowiedz
@kbm_: EEEEE miras, nie tak ostro, bo jeszcze mi internet popsujesz!!!!! Wojowniku ty mój! @aarahon: @Kqr80: Tak, wiem wszystko. Ale wiem też, że dałem się nabrać na wyspę węży i jeszcze parę innych kłamstw i już nie łykam tego p---------a.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto mnie się wydaje, że to wszystko prawda, tylko u nich ludzi mnogo, armia pod Stalingradem to tez było pośmiewisko, jeden miał karabin drugi naboje, ale w kupie siła.
Co z tego, że sprzęt c-----y, a ludzie debile jak cały czas napływają nowi i mimo wszystko niszczą.

To jakbyś walczył z pijanym wujkiem, dostał w papę i śpi, śmiesznie, ale najpierw r------ł pół salonu i drzwi, a cały czas włażą jego
  • Odpowiedz
@kipowrot: Miras, tak na poważnie, to MOŻE masz rację - ale powiedz no, jak to jest, że ukraińska armia TOP (w ile lat oni ich tak wytrenowali niby?) a rosyjska aż takie dno, że wszyscy się śmieją? Oni też dużo kłamią o tej całej sytuacji i tyle. Ty myślisz, że w polskim wojsku to wszystko gra i buczy?
  • Odpowiedz
@NieistotneKto nie chodzi o to jaka jest ukraińska armia, o nich nie będzie memów to raz, a dwa, że ruscy samym swoim wyglądem dostarczaja materiału memicznego.
Do tego @JohnReese Ci dobrze napisał, a @kbm_ to wlasciwie Cię wyjaśnił jednym zdaniem.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Nie, zaorałem ciebie. Co teraz? "memy zawsze są dobre".. ja p------e po co ja w ogóle dyskutuje z jakimiś dziećmi które używają słów "wyjaśnił, zaorał, memizm"... starczy na dziś. Ale i tak cię "wyjaśniłem" elo gówniarzu.zasrany.z------y (największy śmiech z tego że nawet nie widzisz sarkazmu w poprzednim wpisie i że szydziłem z tego co napisał tamten jełop)
  • Odpowiedz