Wpis z mikrobloga

@mEGAWONSZ: miałes całe 5 dni plus od tygodnia zbierano ręcznie tokeny od ludzi którzy się spóźnili, zeby im potem je wydać. Wejdź na tg może coś jeszcze ugrasz. Na Belonie migracja trwa niecałe 3 dni
  • Odpowiedz
@mEGAWONSZ: Migracja w potężnych projektach na BSC z dziesiątkami tysięcy budżetu typu Belon.io trwa 47h a ty miałeś : tydzień spamowania przed + 5 dni + 7 dni po migracji. Jebnij się w łeb
  • Odpowiedz
beka z scam coinow, migracja powinna być dostępna dożywotnio


@PonuryZielarz: mam w szafie banknoty i monety z przed denominacji nie wiesz gdzie mogę je wymienić na nowe pieniądze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jagged: nie wiem, ale wiem że nie rozumiesz pojęcia waluty, i nie wiesz czym się różni od tokena.
Migracja=upgrade, i nic nie stoi na przeszkodzie zostawić stary kontrakt, wyłączyć na nim trade i pozwolić holderom przekonwertowac ich tokeny do nowej wersji, kiedykolwiek, a nie tylko przez parę dni(xD)
  • Odpowiedz
@PonuryZielarz: a co stoi na przeszkodzie aby móc teraz wymienić stare pieniądze na nowe? Według internetu Polacy mają równowartość 170 mln złotych w niewymienionych pieniądzach. PLN #!$%@? SHITCOIN
  • Odpowiedz
  • 0
@trumnaiurna na argumenty z dupy przedstawiam kontrargumenty z dupy. Płaczecie o tego swapa, a można was podsumować jednym zdaniem...#!$%@?ć frajerów którzy nie interesują się swoją kasą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz