Wpis z mikrobloga

Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, narażać się na usmażenie żywcem w przedziale desantowym BWPa, walczyć dalej na swojej pozycji pomimo wybicia przez ruskich połowy kolegów z oddziału.

Bohaterstwo dla kobiety: pomalować sobie ryj i nagrać filmik na TikToka.

Spiders Web był zawsze gównomedium, ale teraz tam jakąś Julkę tam po#$bało z dowartościowywaniem siebie i innych Julek, przekonując że robienie gównofilmików to bohaterstwo takie same jak narażanie życia w realnej walce.

Walka informacyjna jest ważna, ale nazywanie tego bohaterstwem, to taki "Julka moment" że jprd XD

Przeciętnemu facetowi w Polsce nigdy nie przeszłoby przez myśl nazwać się bohaterem takim jak ukraińscy żołnierze, tylko dlatego że robi memy z generałem Denaturovem.

#rakcontent #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #wojsko #wojna #rosja #ukraina
s.....i - Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, n...

źródło: comment_1646808647XwuMudyNNjwgef4hIkEpYb.jpg

Pobierz
  • 89
@skitarii: takie coś przyprawia mnie o furie. Mam nadzieję że bardzo szybko do tej calej masy lgbtow aktywistow feministow veganow sreganow dojdzie, ze ich istnienie jest mozliwe tak dlugo jak w na swiecie jest pokój i nie ma nic lepszego do roboty jak "walka" a głupie rzeczy. Jak tylko zaczyna sie ta wojna to ci ludzie i ich smieszne problemy przestaja mieć znaczenie.
nigdzie nie bronie żadnej tezy, przestań sobie wymyślać świat pod swoje bzdury to może ciśnienie zejdzie.


@Mave: no to po co napisałeś ten debilny komentarz z przyjebką? Nie masz co w życiu robić i idiotyzmy wypisujesz z nudów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: nie, nie pokazałeś nic poza #!$%@? się do losowego artykułu. Nie dość że piszesz takie wysrywy to jeszcze jesteś hipokrytą.