Wpis z mikrobloga

Co prawda nie oglądałem tego #1670, więc jak coś możecie mnie wyprowadzić z błędu, ale po fragmentach i wypowiedziach, stwierdzam, że to takie kabarety dla ludzi koło 30 roku życia, które w dodatku mają sprawić, że jako widz możemy poczuć jakoś super oczytani, bo nawiązania w tym serialu są oczywiste. Hehe Jan Paweł, bo wiecie papież, mierzenie #!$%@?, bo wiecie #!$%@? kiedyś znaczył coś innego, Andrzej głupi bo wiecie kto hehe kto ma na imię Andrzej.
  • 129
  • Odpowiedz
@Dawul OPie, humor nie jest czerstwy tylko raczej stonowany. No nie każdemu musi przypaść do gustu. A jak na polską produkcję, to dawno nie widziałem czegoś lepszego w kategorii komedia.
  • Odpowiedz
@Dawul: Skoro komentujesz i oceniasz coś bez oglądania, to myślę, że poziom dla ciebie za wysoki może być i zobaczysz tylko te żarty z dołu. Choć wyśmiewanych tam cech w tobie co nie miara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul: Żywy przykład tego jak #!$%@? roleczki i tiktoczki niszczą wyobrażenie o serialu w tym przypadku, polecam zwyczajnie obejrzeć a moim zdaniem warto, idealne na czilowy wieczorek ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul: Obejrzałem kilka pierwszych odcinków i tak, to taki kabaret dla wielkomiejskiej, uśmiechniętej inteligencji. Można się, co prawda, w kilku miejscach uśmiechnąć, ale strasznie czuć go fajnopolactwem
  • Odpowiedz
możecie mnie wyprowadzić z błędu, ale po fragmentach i wypowiedziach,


@Dawul: ok, wyprowadzam cię z błędu:
nie ocenia się niczego na podstawie tik toków, nie oglądając tego samemu, a co za tym idzie nie wyrabiając sobie nawet własnej opinii na dany temat, obejrzyj odcinek, spodoba się to fajnie, masz kilka godzin rozrywki, nie spodoba się, to po nie oglądasz dalej i uważasz produkcję za słabą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dawul sporo tekstów jest nieśmiesznych, ale przy wielu się zaśmiałem nawet dość mocno. Sporo nawet jak nie wyrafinowanych to dość inteligentnie wymyślonych. Do tego produkcja jest na bardzo wysokim poziomie (rekwizyty, kostiumy, scenografia).

To nie jest serial który wyleczy Ci raka, ale jest po prostu całkiem zabawny, przyjemnie się ogląda, kilka dobrych memów z niego powstało i tyle. Lekka, przyjemna i lokalna komedia bez napinki. Takie też są potrzebne
  • Odpowiedz
@Dawul Nie myślałeś nad tym aby założyć autorski tag i pisać recenzje filmow i książek, których NIE przeczytałeś? Plus taki, że możesz recenzować filmy, które jeszcze nie wyszły - będziesz pierwszy z recenzją.

I potem pod swoimi wpisami będziesz odpowiadał na komentarze, których NIE przeczytałeś
  • Odpowiedz
ale po fragmentach i wypowiedziach, stwierdzam


@Dawul: Naprawdę tak ciężko obejrzeć przynajmniej dwa - trzy 20 minutowe odcinki żeby wyrobić sobie opinie zamiast tworzyć jej na podstawie fragmentów i zdania innych?
  • Odpowiedz
Żywy przykład tego jak #!$%@? roleczki i tiktoczki niszczą wyobrażenie o serialu w tym przypadku


@SumTZO: niszczą wszystko. Ludzie nie potrafią przeczytać więcej niż naglówek i obejrzeć ze zrozumieniem czegoś co ma więcej niz 30 sekund. Dawno nic tak nie ogłupiło społeczeństwa jak rolki
  • Odpowiedz
  • 20
@Dawul: byku, masz cały profil zasypany wpisami z tagiem #famemma czyli kabaretem/rozrywką dla obecnie mentalnego plebsu, a próbujesz komentować coś bez oglądania? xD
  • Odpowiedz