Wpis z mikrobloga

Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, narażać się na usmażenie żywcem w przedziale desantowym BWPa, walczyć dalej na swojej pozycji pomimo wybicia przez ruskich połowy kolegów z oddziału.

Bohaterstwo dla kobiety: pomalować sobie ryj i nagrać filmik na TikToka.

Spiders Web był zawsze gównomedium, ale teraz tam jakąś Julkę tam po#$bało z dowartościowywaniem siebie i innych Julek, przekonując że robienie gównofilmików to bohaterstwo takie same jak narażanie życia w realnej walce.

Walka informacyjna jest ważna, ale nazywanie tego bohaterstwem, to taki "Julka moment" że jprd XD

Przeciętnemu facetowi w Polsce nigdy nie przeszłoby przez myśl nazwać się bohaterem takim jak ukraińscy żołnierze, tylko dlatego że robi memy z generałem Denaturovem.

#rakcontent #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #wojsko #wojna #rosja #ukraina
s.....i - Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, n...

źródło: comment_1646808647XwuMudyNNjwgef4hIkEpYb.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • 3
Spiders Web był zawsze gównomedium


@skitarii Gównomedium, czy nie, ale jak widać taktyka działa, bo już któryś raz widzę udostępnianie na wykopie tego "artykułu". Dla nich liczą się kliknięcia i dzięki takim jak Ty mają co chcą, bo oczywiście musiałem przeczytać to gówno.
Podejście autora jest rakowe, bo podwójnie dyskryminuje. Raz, że pomija kobiety, które służą w ukraińskim wojsku, bo jest ich coś ponad 30 tys. A dwa, to pomija facetów
  • Odpowiedz
@skitarii Po pierwsze to chodzi o dziewczyny pokazujace na tik toku codzienność w bunkrach czy pod ostrzałem. Po drugie one same nie nazywają się bohaterkami tylko spidersweb trochę egzaltowanie tak je okrzyknął.
A po trzecie to nie wiem po co to piszę, bo na tym portalu każda okazja do obrażania kobiet jest jak widać wspaniała.
  • Odpowiedz
Po pierwsze to chodzi o dziewczyny pokazujace na tik toku codzienność w bunkrach czy pod ostrzałem.


@svickova: no tak, tylko te dziewczyny same siedzą bezpieczne w Wielkiej Brytanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A po trzecie to nie wiem po co to piszę, bo na tym portalu każda okazja do obrażania kobiet jest jak widać wspaniała.


A gdzie tu jest obrażanie kobiet? Ot zwykły opis rzeczywistości, gdzie
  • Odpowiedz
@skitarii: konsekwentnie ktoś próbuje nadać znaczenie tej bezsensownej witce gospodarki jaką jest publikowanie filmików w social mediach.
Na nasze nieszczęście dopiero w trudnych czasach dokładnie widać, że to jest gówno warte. Poproszę teraz wszystkich specjalistów od nowej ekonomii niech mi jeszcze raz wyjaśnią dlaczego influencer to bardzo ważny i potrzebny zawód.
  • Odpowiedz
na tym portalu każda okazja do obrażania kobiet jest jak widać wspaniała.


@svickova: gdzie tu obraza? Zdaniem wykopka bohaterem można nawać żołnierzy i żołnierki i ma prawo tak uważać.
  • Odpowiedz