Wpis z mikrobloga

Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, narażać się na usmażenie żywcem w przedziale desantowym BWPa, walczyć dalej na swojej pozycji pomimo wybicia przez ruskich połowy kolegów z oddziału.

Bohaterstwo dla kobiety: pomalować sobie ryj i nagrać filmik na TikToka.

Spiders Web był zawsze gównomedium, ale teraz tam jakąś Julkę tam po#$bało z dowartościowywaniem siebie i innych Julek, przekonując że robienie gównofilmików to bohaterstwo takie same jak narażanie życia w realnej walce.

Walka informacyjna jest ważna, ale nazywanie tego bohaterstwem, to taki "Julka moment" że jprd XD

Przeciętnemu facetowi w Polsce nigdy nie przeszłoby przez myśl nazwać się bohaterem takim jak ukraińscy żołnierze, tylko dlatego że robi memy z generałem Denaturovem.

#rakcontent #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #wojsko #wojna #rosja #ukraina
s.....i - Bohaterstwo dla faceta: czekać w zasadzce, żeby rozwalić czołg Javelinem, n...

źródło: comment_1646808647XwuMudyNNjwgef4hIkEpYb.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Czyli tak jak myślałem, każdemy gościowi wyliżesz jaja próbując na chłopski rozum porównywać skalę niebezpieczeństwa, ale to, że zostali do tego przymuszeni, zadania są różnego stopnia w tym różnego niebezpieczeństwa i różnego stopnia poświęcenia to już tam mniejsza. Ważne, by baby pokazać w złym świetle na tle mężczyzn. Korwinowi już ucałowałeś rączkę?


@nowywinternetach: nikomu nie "liczę jaj" bo się w twoje pedrylskie zabawy nie bawię. Po prostu zauważam fakt, że Ukraina się obecnie trzyma na żołnierzach i to oni najwięcej się poświęcają i starają w celu utrzymania kraju.

Ty piszesz za to debilizmy ze swojego ciepłego ku#$&dołka, bo coś ci się pod deklem uroiło, że będziesz wielce oświeconym symetrystą, a jesteś tylko dzbanem, który porównuje ucieczkę z kraju do walki na froncie, ale już odmawia kucharzom na froncie bohaterstwa, bo to nie to samo co siedzenie w
  • Odpowiedz
Ok, już wiadomo gdzie ci łeb wyprali.


@nowywinternetach: to tobie wyprał łeb wykop.

Za dużo się gimnastykowałeś, żeby wszystkim dogodzić intelektualnie i zrobiłeś z siebie dzbana, który niby jest "ponad tym wszystkim" a w rzeczywistości jesteś poniżej wszelkiego, pisząc najgłupsze, sprzeczne ze sobą wzajemnie debilizmy w imię jakiegoś ubzduranego
  • Odpowiedz
ubzduranego symetryzmu.


Dokładnie, ubzduranego przez ciebie. Symetryzm nakazuje stawiać na równi jedno z drugim, a tego nie robię. Nie robię z tego też postawy czarno-białej jak ty to przedstawiasz, że jedni dobrzy, drudzy do niczego. Proporcjonalnie to robię i doceniam w jakiś sposób czy to dziennikarki z Ukrainy czy kobiety ratujące dzieci tak jak mogą i tak jak muszą.

Ucieczka z kraju to nie poświęcenie, nawet jeśli ucieka się z dziećmi.


@
  • Odpowiedz
Dokładnie, ubzduranego przez ciebie. Symetryzm nakazuje stawiać na równi jedno z drugim, a tego nie robię.


@nowywinternetach: oczywiście, że robisz. Przecież właśnie się oburzyłeś, czy wręcz zesrałeś, że śmiałem wskazać, że mężczyźni bardziej poświęcają się na wojnie na Ukrainie.

Proporcjonalnie to robię i doceniam w jakiś sposób czy to dziennikarki z Ukrainy czy kobiety ratujące dzieci tak jak
  • Odpowiedz
że śmiałem wskazać, że mężczyźni bardziej poświęcają się na wojnie na Ukrainie.


@skitarii: Wymyśliłeś sobie to.

Przecież dopiero co odmawiałeś bohaterstwa ukraińskim poborowym, którzy wykonują swoje zadania, zamiast uciekać, a jednocześnie nazywałeś bohaterstwem ucieczkę kobiet z dziećmi, choć sam pisałeś, że to i to wynika z narzuconych
  • Odpowiedz
Wymyśliłeś sobie to.


A kto napisał ten wysryw w reakcji na moje stwierdzenie, że przeciętny facet nie będzie się porównywał bohaterstwem do Ukraińców broniących swojego państwa?

Ta, co chwile tylko oglądają patostreamy, mma w których bohaterem jest ten co da oklep drugiemu z gównopowodu, a memy z korwinem mają być najważniejsze. Idealizujesz mężczyzn, to jakaś fiksacja analna i mizoginia.


@
  • Odpowiedz
A kto napisał ten wysryw w reakcji na moje stwierdzenie, że przeciętny facet nie będzie się porównywał bohaterstwem do Ukraińców broniących swojego państwa?


@skitarii: Ja, bo nie wiesz tego czy nie ma takich gagatków, byle tylko spolaryzować płcie. A ja widzę takich bęcwałów robiących wszystko byle tylko pokazać naszą płeć jako niesamowitą a kobiety jako podludzi.

Tylko, jeśli te kobiety chronią dzieci na linii frontu, np. w oblężonym
  • Odpowiedz
I to jest rozsądne?


@nowywinternetach: oczywiście. Co innego mają zrobić, skoro Rosja zablokowała Mariupol? Pchać się pod ostrzał z dziećmi?

A kobiety nieprzeszkolone tym bardziej nie mają szans i lepiej by chroniły dzieci nawet ucieczką, zamiast je
  • Odpowiedz