Wpis z mikrobloga

@bezczell: Mimo wszystko dobrze, że Europa przejrzała na oczy i zaczyna zmieniać politykę energetyczna. Mam nadzieję że dogadaja się z Wenezuelą i sie ustabilizuje to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zenon_z_chorzowa1: no to nie jest takie proste. Chorzōw i GOP znam, wychowałem się w Sosnowcu i o ile tam i w Krakowie, gdzie studiowałem, w większość miejsc fajnie szło dojechać zbiorkomem, to w moim obecnym miejscu zamieszkania (miasto na 20k ludzi, niedaleko grańicy Małopolskã - Śląsk) to już tak kolorowo nie jest. 2 linie na krzyż, godziny odjazdów z dupy (dojazd do pracy na 6 rano to pobudka około 4, zajebista
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: ja w Katowicach i dojazd z osiedla do pracy autobusem to było też koło 45 minut (przystanek z busem jadącym akurat tam był ponad 1 km od mieszkania!). Rowerem 20 minut (6 km, 90% drogi lasem), autem 15 ale czasem trudno zaparkować. Więc jeździłem autem w brzydką pogodę i rowerem w ładną.

Śląsk to dość specyficzne miejsce, bo tutaj jest jak w Ameryce, wszystko budowane i projektowane pod samochody. W
  • Odpowiedz
jakie 125 dla wysokiej osoby?


@jerry56: ja przy 190cm jeżdżę na BN125, może nie jest idealnie, ale mi jest w miarę wygodnie, w sumie z tego co pamiętam, to na CBF125 też jakoś nie było źle (jak to wygląda to nie wiem :P )
Raz w saolnie siadłem na Malagutti Dune to było bardzo fajnie.
  • Odpowiedz