Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@zenon_z_chorzowa1: xd
Akurat jestem z chorzowa i powiem ci tak, samochodem do pracy jadę 10 minut, autobusem 40

Kalkulacja jest prosta i logiczna.

Druga sprawa jest taka, że te autobusy, którymi jeżdżę do pracy są przepełnione i po prostu moim marzeniem było żeby w końcu nie musieć chodzić na ten #!$%@? przystanek
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: I poszło to w złym kierunku, zamiast rozwijać komunikacje, zwiększać autobusy, wszyscy ściągamy auta z Niemiec coby się audica achcyś pochwalić, wciśnięto nam do głowy ze trzeba #!$%@? autem. A np w trójmiejskie sobie wszędzie podjeżdżasz pociągiem który jeździ co 3 minuty. Cisza i spokój za 4 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@zenon_z_chorzowa1: auto to wygoda i tyle w temacie, chce se pojechać na wieksze zakupy to jadę. Chce pojechać w góry i zabrać psa oraz np namiot to pakuje i jadę, chce jechać nad wodę to pakuje się i jadę

Komunikacja miejska poza tym nie wszędzie dojeżdża.

Już nie wspomnę o tym, że np pada deszcz i ja mam to w trąbce bo wsiadam do auta, podjeżdżam pod drzwi zakładu i wchodzę
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: moto stawiasz na chodniku( praktycznie wszędzie możesz zaparkować), przykrywasz specjalnym pokrowcem i może sobie leżeć, przejedz się do większego miasta i zobacz jak sobie spokojnie leżakują. W wielu miejscach też pojawia się specjalne garaże dla motocyklistów, można za śmieszne pieniądze prze leżakować motocykl na okres zimowy jak ktoś taką ma potrzebę
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Widzisz jesteś na etapie kiedy ważny dla Ciebie jest cel, a nie sama podróż. Tak właśnie zostaliśmy ukierunkowani, a J zaczynam wracać do czasów kiedy nie skręca mi się pusia bo jestem mokry, kiedy cieszę się droga a nie tylko celem. Po prostu mam dość #!$%@? tylko do celu jak najszybciej. Dojdziesz do tego.
  • Odpowiedz