Wpis z mikrobloga

Już pomijając fakt czy rzeczywiście MIGI były/są/będą przekazywane czy nie to śmieszy mnie #!$%@? że nie możemy nic zrobić bo "się Putin pogniewa i zostaniemy wciągnięci do tej wojny"

No przecież te zaopatrzenie dla Ukrainy które płynie przez nasz kraj to przecież magicznie się teleportuje do kijowskiego czy lwowskiego sklepu z militariami a Rosjanie udają że nic nie widzą( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Putin miałby nas zaatakować to znajdzie jakiś najgłupszy powód. Chociażby współpraca z nazistami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja #wojna #ukraina
  • 20
@sylwke3100: nie pojmujesz dalej chyba że myśliwce to trochę co innego niż broń defensywna i że po prostu nie daliśmy się wystawić jak małe dziecko. Ty byś oddał te migi od razu, za darmo, jeszcze byś dostał za to wpierdziel od ruskich i nikt by Ci nie pomógł
@rtp_diov: chcesz mi powiedzieć że boisz się że jak Polska przekaże migi to putler zaatakuje polske ? poważnie ? a jak nie oddamy to jesteśmy bezpieczni? Wy #!$%@? mózgów nie macie. On zrobi co chce nie patrząc na nica Polski #!$%@? nie nawidzi to i tak mamy #!$%@?
@sylwke3100: Ja potrafię rozróżnić karabin od myśliwca, to może równie dobrze dajmy Ukrainie atomówkę i walić to? Co za różnica skoro już ją NATO wspiera.

A skąd strach? No rzeczywiście, czego tu się obawiać? 2 armii świata? Eeee tam, jazda do przodu!
@panokio84: Wszyscy mają obietnice i groźby, obie mogą być zarówno czymś pokryte lub mogą być zwykłymi blefami. Kusi cię sprawdzać artykuł 5 i atomowy blef Putina, człowieka który mimo ewidentnych strat dalej brnie w zaparte wrzucając kolejne setki rodowitych rosjan do mielarki do mięsa? Bo jak najbardziej jest się czego bać i wspieranie Ukraińców tak żeby nie doprowadzić do 3 wś i nuklearnego holocaustu jest sztuką którą jakimś cudem właśnie udało
@Mathas: no właśnie 2ga armia świata ponad rok planowania wojny a czołgi stoją bez paliwa a żołnierze głodni wyglądają jak niedorozwinięci (i właśnie obraziłem niechcący niedorozwiniętych)
powiedz szczerze kogo putin nie lubi w europie? myśle że jesteśmy w top3 i tak mamy #!$%@? i litości dla na by nie miał
a jak potrafisz rozróżnić karabin od miga to jeden i drugi może być użyty defensywnie i ofensywnie
a Polska kolego atomówki
@panokio84: My jesteśmy ostatni w łańcuchu pokarmowym, najpierw poszłaby Mołdawia, Estonia, Łotwa, Litwa czy Finlandia, dopiero później my. Do tego czasu siłą rzeczy okaże się ile znaczy w praktyce NATO i będzie można podjąć decyzję co zrobić.
@Papieszpolak6996: ale co go powstrzymuje przed atakiem już teraz w tej chwili nawet atomowym nie tylko na nas doszukujecie się logiki u gościa który ostatnio logicznie nie myśli ani się nie zachowuje
czy my damy migi czy nie nie ma znaczenia
on przecież groził finlandii i szwecji bo chciały do nato i co jak powie że mają się rozbroić to tak mają zrobić bo inaczej putin ich zaatakuje?
@Mathas: no to jak my dopiero 6 w kolejce bo przednami mołdawia itd to w tym tempie za 100 lat do nas nie dojdą
a poza tym Ty masz putlera na szybkim wybieraniu i w stałym kontakcie że wiesz jaka kolejność będzie?
@panokio84: Putin jak najbardziej myśli logicznie i sensownie, to jest kalkulujacy KGBowski #!$%@? z niezwykle metodycznym podejściem do polityki. Problem jest taki że rosyjskie wojsko tak nie działa. Działa ono pod wieloma względami dalej w systemie komunistycznym gdzie za problemy z wojskiem nie odpowiada góra tylko dół. Braki w zaopatrzeniu, jakości sprzętu, ilości zapasów czy skuteczności wojsk? Obwinia się szeregowego a nie generała. Szeregowy próbując uniknąć problemów kłamie żeby uratować swoją
@panokio84: To się nazywa logika i dedukcja kolego. Problem jest taki że Polska nie jest szósta, tylko druga, zaraz za państwami bałtyckimi. Takowe plany i tak się raczej nie spełnią bo obecna nieudolna próba zajęcia Ukrainy jednocześnie zweryfikowała wojska rosyjskie i skonsolidowała NATO, więc jeżeli jeszcze będzie istnieć Federacja Rosyjska po tym konflikcie to raczej nie będą myśleć o kolejnych podbojach przez długi czas.
@Papieszpolak6996: kolego ty albo jesteś podróżnikiem w czasie albo siedzisz z pitinem w tym bunkrze albo trzecia możliwość leków nie wziąłeś bo w aptekach braki

to jest się czego bać czy nie bo ja już sam nie wiem co wy piszecie
boicie się ale rosja się rozpadnie więc nie zaatakuje
polska jest druga do ataku ale zaraz za krajami bałtyckimi czyli w sumie to nie wiadomo która
putler to geniusz ale
@panokio84: To się naucz czytać ze zrozumieniem, zwłaszcza jeżeli chodzi o nicki. Rosjanie nie przewidzieli obecnej sytuacji, myśleli że wjadą na Ukrainę, wprowadzą rząd marionetkowy i będzie z głowy. Zamiast tego dostali na pysk sankcje równowarte blokadzie kontynentalnej, dostają po dupie od ukropów i jeszcze doprowadzili do konsolidacji NATO. Putin jest niestety mądrym i kakulującym człowiekiem, a gdyby był szaleńcem to problemu by nie było. Polska była trzecia, czyli teraz po
@sylwke3100: Wy jesteście wszyscy tak prostolinijni, że ja #!$%@? XD A potem się dziwić, kto wybiera PiS. „Jak Putin zechce, to i tak zaatakuje” to jest właśnie podpuszczanie debili celem wystawienia się na strzał. To wcale nie ma różnicy, zostać zaatakowanym wychodząc przed szereg i przy umywaniu rąk przez sojuszników jeszcze przed ruchem, a siedząc cicho? Ludzie, weźcie na wstrzymanie albo #!$%@? do legii cudzoziemskiej jak sie drugiej armii świata nie
@Warrior_97: opie ja na pis to leje ciepłym moczem i wolałbym sobie rękę uciąć niż na nich głosować
ale nie pojmuje czego się sracie kiedy putler zaatakuje jutro za 10 lat kiedy
oczywiście że to co pis zrobił z szopką przekazania tych migów to #!$%@? głowy powinny polecieć ale czy to mig czy karabin dla mnie nie istotne czemu po cichu tego nie zrobili tylko na piszą gdzie się da?