Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=514758730012140&id=100044340523417

Otacza mnie wiele osób i doradców. Niekoniecznie każdy z nich ma rację lub mówi dobrze. Padł pomysł abym udał się do trenera, który wyszkoli mnie w przysiadach.

Przy drugim podejściu strzelają pasma biodrowo piszczelowe w obu nogach ( w tym samym czasie) do tego podrażnienie kretarza kaletki.


Polska szkoła treningu xD
Ktoś wie co to za "trener"?
#mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
@Szefu:

Nie jestem pewien! Ale nie był u Juranda/Koczwary/Tego FIzjo?
Jeśli u kogoś innego przepraszam za pomyłkę - ale chyba na IG mi tak świtnęło
Jak ktoś wie prosze mnie poprawić jeśli pochopnie napisałem i się mylę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szefu: pamiętam jak pojechał do kota ten mu jakieś nie wiadomo co doradził na ciągi, potem napisał bodajże do Martinsa Licisa i ten że też miał problemy z końcówką ciągu jak ona i mu doradził hip trusty i ciąg z podwyższenia i uwaga potem dołożył 20 kg. Magia, że zadziało XD
  • Odpowiedz
@Adrmer: własnie sytuacje z kotem pamiętam, tak to u nas jest że im bardziej przeintelektualizowane gówno wymyślisz tym jesteś mądrzejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop miał taki potencjał a jeździ po tych pseudo trenerach którzy zrobili z niego wraka
  • Odpowiedz
Polska szkoła treningu xD


@Szefu: No i jaki rezultat? JAK ZWYKLE xD No ale szkoda że tak ogólnie napisane, ja chciałbym wiedzieć o jakim trenerze/doradcy mowa oraz jak to w treningu naprawdę wyglądało :P

No bo żeby wziąć zawodnika i w kilka tygodni doprowadzić go do takiej kontuzji to trzeba mieć jakiś specjalny talent :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@IntruderXXL cóż, Kieliszkowski niestety nie uczy się na swoich błędach. Zostałby w USA to zrobiliby z niego legendę, a tak z każdą kolejną kontuzją możliwości osiągnięcia czegoś dużego topnieją.
  • Odpowiedz
cóż, Kieliszkowski niestety nie uczy się na swoich błędach. Zostałby w USA to zrobiliby z niego legendę, a tak z każdą kolejną kontuzją możliwości osiągnięcia czegoś dużego topnieją.


@Szefu: i to mnie #!$%@?! Ja lubię oglądać sport, jak występuje rodak, któremu można kibicować bo walczy o podium o wygraną, a nie żeby nie być ostatnim. A Kieliszkowski wyglądał na takiego który może być absolutnym topem w tym sporcie.
No cóż
  • Odpowiedz
@Ksawras_Wyrzryn: w sumie na kazdego fizjo cos sie znajdzie. Np. przeciez Licis sie leczyl u tego goscia ze squat university, ktory tez jest hejtowany za bycie fanatykiem McGilla. Ale z drugiej strony juz mogl sie Mateusz do niego wybrac skoro jakos wyprowadzil Licisa i paru innych osob dzwigajacych, a tak to skonczyl jak skonczyl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adrmer: najbardziej nie ogarniam tego jak mu Kot doradzał robić deficyt na ciągi, chłop cały czas powtarzał, że ma problem z górną fazą i logiczne, że trzeba robić rack pulle a Kot w zaparte męczył go tymi deficytami. Myśle o #!$%@? tu chodzi. Po paru tygodniach Mateusz chyba na vlogu albo gdzies na socjal pisał o pseudodoraddzach i właśnie, że poprawił ciąg ze robił rack pulle : D

no i
  • Odpowiedz