Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: Jeśli to prawda to spodziewam się filmiku jak idzie sobie taki amerykański weteran ulicą w Ukrainie, patrzy, a tam nie wiadomo skąd, stoi zatankowany, uzbrojony i przygotowany do lotu, śmigłowiec szturmowy Apache ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agent_Dijkstra: Ta pierwsza jest dobrze uzbrojona w termowizje ar15 itd mają drony byli navy i specnaz. Cały czas widzę nowe rzeczy dokupują z zrzutek mają kogoś w Polsce i na Słowacji który im to przez granice przewozi raz na jakiś czas. W te 16tys szczerzę wątpię ale wiem, że jest ich trochę i widać często kogoś nowego. Myślę że na pewną śmierć by się nie pakowali tym bardziej że to nie
  • Odpowiedz
@yosemitesam mam nadzieję że sporo z tych osób dobrze uzbrojone i wyszkolone jednostki specjalne. Oczywiście przyjechali tam na wycieczkę i na pewno NATO tego nie koordynuje. Przecież mundury i broń można kupić w pierwszym lepszym sklepie militarnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@worldmaster: to często są grupy zorganizowane jak np. Forward Observations, która zrzesza prywatnych, świetnie wyszkolonych najemników z własnym sprzętem i ogromnym nakładem finansowym. Robią to raczej dla zabawy i dostarczenia adrenaliny, a przy tym robią ogromną różnicę na korzyść tego, po ktorego stronie się opowiedzą. Część z nich zgłasza się po polecenia do ukraińskiego dowództwa lub po prostu polują na ruskich
  • Odpowiedz