Wpis z mikrobloga

https://www.amazon.pl/Salewa-Mountain-Gore-TEX-trekkingowe-biegania/dp/B07YB7KLGQ/ref=asc_df_B07YB7KLGQ/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504295842476&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=3664660962404246783&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=20852&hvtargid=pla-905272008464&psc=1

Kupiłbym sobie takie buty. Znacznie droższe od tych jakie miałem do tej pory, dlatego dobrzy byłoby się nie zawieźć. Pytanie jak długo posłużą? Byłyby to moje jedyne buty na co dzień do pracy, na spacer, w góry, do sklepu. Często się przeprowadzam, cały dobytek mieszczę w jednej walizce.
Czy są warte tej ceny, czy sprawdzą się z jakimiś raczkami ale szczególnie ze stuptutami.

#trekking #sport #wycieczki #gory #buty
#pytanie
  • 7
Byłyby to moje jedyne buty na co dzień do pracy, na spacer, w góry, do sklepu. Często się przeprowadzam, cały dobytek mieszczę w jednej walizce.


@cotozazycie: to nie na długo, treking nie jest dobry do miasta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotozazycie: podeszwa pomoca jest zajebista, uważa się że nawet lepsza vibrama, Ale duże ALE

Aby podeszwy były antypoślizgowe i dobrze spisywały się na mokrych i śliskich podeszwach to guma zastosowana w nich musi być miekka.

Coś za coś - miękka czyli łatwo się zużywa.

Jeśli masz taką możliwość to nie uwyzwaj ja na asfalcie bo szybko ci się skończą.
To nie są buty do zastosowania w mieście. Tzn spiszą się swietnie
@demos7enes: Ok, a jak jest z łączeniem podeszwy do materiału. Dotychczasowe Salomony, Terexy kończyły się głównie przez rozklejanie w tym miejscu. Następna sprawa to trzymanie stopy na pochyłym terenie. Mam też polskie buty górskie Hanzel i stopę dobrze trzymają. Wolałbym mieć jedne buty bez potrzeby zmieniania przy wyjściu z samochodu idąc na spacer.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotozazycie: ja mam mountain trailer lite tylko wysokie.
Noge trzyma świetnie, w stosunku do zwykłych mountain trailerów są bardziej lekkie i elastyczne.

Super but wiosna, lato, jesien.