Wpis z mikrobloga

#ukraina #pomoc
Mirki, czy możemy liczyć na #wykopefekt?

Jako jeden z ostatnich punktów wymiany nadal prowadzimy skup hrywny ukraińskiej. Kurs wymiany jest sztywny i wynosi 9 PLN za 100 UAH, co oznacza, że na tych transakcjach absolutnie nic nie zarabiamy. Od początku #wojna staramy się jedynie zapewnić uciekającym płynność finansową — tylko wczoraj kupiliśmy 3,5 miliona hrywien, a dzisiaj kolejne 4 miliony.

Żeby móc nieprzerwanie kontynuować skup, potrzebujemy również sprzedawać hrywnę — możecie nam w tym pomóc nabywając trochę hrywien stacjonarnie w oddziałach Tavex lub przez internet z wysyłką kurierem!

O naszej akcji wspominały już m.in. RMF FM, Interia, Wyborcza, Parkiet, Dziennik Wschodni i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie na https://tavex.pl/ukraina/
TavexPL - #ukraina #pomoc
Mirki, czy możemy liczyć na #wykopefekt?

Jako jeden z o...

źródło: comment_1646328511PF0cVY0vSk04NfTJPWwFNr.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@TavexPL: z całym szacunkiem ale nie kupuje tego Waszego katharsis, byle janusz w kantorze zawsze miał lepszy kurs od Waszego, jechaliście na dostępności oraz dobrze zlokalizowanych punktach, dorobiliście się na spreadzie ogromnego majątku a teraz twierdzicie, że bez skupu hrywny nie dacie rady pomagać dalej! To nie pomagajcie, dam 100 zł Ukraińcowi bez kupowania tych hrywien.
  • Odpowiedz
@TavexPL a dacie mi rade wyjasnic jak mniej wiecej mam wymienic hrywne na pln, mam rodzine która własnie przyejchała z Ukrainy i zastanawiam sie jak maja to zrobic. Załozyłem u was konto ale opcja złóż zamówienie nie jest dostępna. Dodam jeszcze ze maja hrywne tylko na kontach, nie w gotówce
  • Odpowiedz
@TavexPL: Czy znacie jakiś sposób na wpłatę takiej gotówki na jakieś konto? Można by było wtedy wysyłać to online do Ukrainy, bo przesyłi kurierskie chyba nie bardzo.
  • Odpowiedz
@dr_Strange_Love:

byle janusz w kantorze zawsze miał lepszy kurs od Waszego


Zawsze lepszy kurs tzn. czego kurs i o ile lepszy? Swoją drogą, idź jutro do „byle Janusza” i zapytaj, czy i za ile skupi hrywny, jeśli nie rozumiesz istoty
  • Odpowiedz