Aktywne Wpisy

panna_kotta +105
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +144
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




@doggaz: no nie wiem, on raczej nic nie rozgrywa, bardziej jego doradcy mu wszystko podsuwają, a jego konferencja prasowa po wybuchu wojny to był straszny smród- prawie cały czas czytał z kartki, śmiał się odpowiadając na pytania.. Jakby nie kojarzył gdzie jest i co sie dzieje, tylko w------i go na mównice
jak Abramowicz wyprzedaje posiadłości londyńskie a firmy i banki upadają to "zatrzymanie sankcji" nic z tego nie przywróci
@doggaz: Znaczy, podobno przez jego działanie przelewa się krew Ukraińców, bo w zasadzie dał wolną rękę Rosji. Ukraińcy stawiają opór i się narobiło, Biden musi coś działać.