Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz przyjęliśmy około 300tys. ludzi z Ukrainy, która zamieszkuje jakieś 44mln. Oczywiście ja miałem szczęście, że gdy tylko włączyłem CNN pokazali ludzi którzy stanowią tak niewielki promil społeczeństwa, że niemal pomijalny w statystykach ;)
@L3stat: ale pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

CNN pokazali ludzi którzy stanowią tak niewielki promil społeczeństwa, że niemal pomijalny w statystykach ;)


przecież właśnie ci napisałem, że samych studentów było tam mnóstwo i sobie uroiłeś ten ogrom bo na twoim screenie jest kilku #!$%@? murzynów xD

1. W Ukrainie było ponad 150 tysięcy samych obywateli z zagranicy.

Według danych z ME Ukrainy, w 2021 roku na Ukrainie było ponad 80,000 zagranicznych
@ShadyTalezz niech sobie przechodzą, nie mam nic przeciwko temu. Sam bym uciekał stamtąd na ich miejscu. Zaciekawiło mnie poprostu to, że w amerykańskiej telewizji, pokazali wywiady, nie z ukraińskimi kobietami, tylko z imigrantami.
@ShadyTalezz: Jeżeli to są naprawdę studenci to ich kraj jest nieobjęty wojną i powinni do niego wrócić. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się z nimi wywiady gdzie komunikatywnie rozmawiają w języku ukraińskim lub angielskim - bo jak inaczej mieliby tam studiować?

Wiesz sam racjonalizujesz swoją tezę, że to na pewno studenci podczas gdy nie wiesz tego. Opierasz się na statystykach sprzed komunikatu wielu ambasad nawołujących do opuszczenia Ukrainy w związku z
@ShadyTalezz tak tylko na koniec, nie jestem rasistą, nigdy nim nie byłem i raczej nie będę. Problem masz ty, z tym że zakładasz że każdy kto napisze cokolwiek o ludziach z innej grupy etnicznej jest rasistą. Musisz trochę poszerzyć swoje poglądy. Co do uprzedzeń. Mieszkałem w dosyć dużym mieście pomiędzy ludźmi z różnych krajów i to nauczyło mnie, żeby nie patrzeć na kolor skóry tylko na to jacy są. Ale ty internetowy
@CyfrowyD:

Jeżeli to są naprawdę studenci to ich kraj jest nieobjęty wojną i powinni do niego wrócić.

no po to przecież uciekają do polski aby mieć możliwość polecieć do swojego kraju, dostają krótkie 14 dniowe pozwolenia na pobyt aby ogarnęli sobie transport do siebie.

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się z nimi wywiady gdzie komunikatywnie rozmawiają w języku ukraińskim lub angielskim

takie wywiady już są.

Opierasz się na statystykach sprzed komunikatu
@CyfrowyD: @L3stat:

https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8369449,loty-repatriacyjne-dla-obywateli-innych-panstw-uciekajacych-z-ukrainy-jest-zapowiedz-sg.html

"Dostosowaliśmy procedury do liczby osób ewakuowanych. Sprawdzamy tożsamości, sprawdzamy w bazach danych, weryfikujemy" - przekazała rzeczniczka SG Anna Michalska. Dodała, że SG nie dyskryminuje nikogo jeśli chodzi o obywatelstwo czy narodowość.

"Wszystkie osoby są wpuszczane. W większości osoby przekraczające granicę mają dokumenty, nawet ci niebędący obywatelami Ukrainy. Jeżeli nie mają, to jest prowadzona tzw. pogłębiona weryfikacja. Te osoby są zabierane z przejść granicznych do placówek SG, żeby
Wszystkie osoby są wpuszczane. W większości osoby przekraczające granicę mają dokument


@ShadyTalezz: Tam nie ma słowa o studentach. Jedyne co jest to ten fragment który podałeś. Większość to nie wszyscy i z tego co rozumiem na początku większość stanowili obywatele Ukrainy.

przeproście ładnie ciapatych panów studentów i zagranicznych pracowników


@ShadyTalezz: A przeprosiłeś już Korwina za wyspę węży? XD
@CyfrowyD:

Tam nie ma słowa o studentach.

bo to nie tylko studenci ale wszyscy, którzy przebywali na terytorium ukrainy i tam na przykład pracowali.
Bez weryfikacji tożsamości nie przejdziesz i na tym koniec, nikt nielegalnie się do polski nie dostaje.

A przeprosiłeś już Korwina za wyspę węży? XD

nie mam za co go przepraszać, bo nigdzie nic o korwinie nie pisałem a jakbym pisał to korwin próbował legitymizować rosyjski portal propagadnowy