Wpis z mikrobloga

Siema Wykop

Kolejny materiał pojawił się na kanale, mega objętościowy dzień jedzenia dla głodomorów. :)
Oprócz tego krótka przebitka z treningu góry. Link do filmu pozostawiam Wam w komentarzu, jeśli mogę Was o to prosić, skomentujcie, zostawcie łapeczkę, suba i zaproponujcie co chcielibyście w kolejnych materiałach. :)

Pod koniec tygodnia pojawi się również materiał z gościem. Adrian od 7-8 lat trenuje, w dzieciństwie uprawiał gimnastykę, jest naturalem, moim zdaniem jednym z najlepszych naturali w polsce, przynajmniej ja widziałem niewielu lepszych.

Nie ciągnie 300, nie wyciska 200, nie ma 47cm w łapie na żyle, ale podejście do diety i treningu zdecydowanie inne, niż te które znamy. Wydaje e-Book na temat naturalnego podnoszenia testosteronu, którego sam utrzymuje w okolicach 110% normy maksymalnej, czyli około 1000ng/dl.

Zapraszam do śledzenia i oglądania. Dzięki!

#lewusmusisz
#silownia
#sterydy
#dieta
#trening
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#pokazmorde
#pokazforme
  • 12
  • Odpowiedz
@Lewusx: Sugestia taka, jak robisz jakieś przepisy, to wrzuć może składniki w opisie?
Obejrzałem dziś sobie vloga w ciągu dnia, byłem w markecie na wieczór i naszła mnie chęć, żeby coś z tego co pokazałeś zrobić, ale jak miałem odsłuchiwać filmik w sklepie, to sobie odpuściłem. Ewentualnie tak jak robi kolo z Policzonej Szamy, w jednym miejscu na filmie lista rzeczy, żeby zrobić sobie screena - a gdzieś w komentarzu tylko
  • Odpowiedz