Wpis z mikrobloga

Pytanie z ciekawości: ilu z Was zmieniło swój stosunek do udziału w wojnie? Ja, po tym co widziałem co robią te ruskie zwierzęta na Ukrainie, jestem bardziej chętny do obrony kraju niż kiedykolwiek.

#wojna #ukraina #rosja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niesamowicie imponuje mi postawa tych, ktorzy dalej twierdzą, że będą uciekać. Jesteście tchórzami, ale tchórzami wiernymi sobie i swojemu światopoglądowi. Natomiast na te chorągiewki co tydzien temu chcialy uciekac, a teraz im się rambo włączył to pluje HA TFU. Sam oczywiscie bede walczyc jak twierdzilem wczesniej
  • Odpowiedz
@erixon: Stary na opuszczenie Ukrainy ludzie mieli praktycznie cala dobę. Ile ty potrzebujesz żeby wsiąść w samochód i dojechać na zachodnia granice. Jak syreny zawyją to za pół godziny ruszam spakowany, do wieczora nie nazywam się PancakeV tylko PfannkuchenFunf .
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur ja mam dokładnie takie same przemyslenia, miesiac temu byłem pierwszy do ucieczki, teraz jestem mentalnie gotowy do pozostania i obrony kraju.

I szczerze powiem ze to chyba dzięki temu że widzę postawę Ukraińców (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@kone: No ale nie walczyłbyś za polityków tylko za swoją wolność, rodzinę, kulturę... Jak naszych rządzących tak nie lubisz to zawsze możesz ich traktować jako okupanta co się rozplenił w twojej ojczyźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polska to my, nie oni.
  • Odpowiedz
jestem bardziej chętny do obrony kraju niż kiedykolwiek.


@BananowyAbazur: jakby była to wojna z Niemcami czy Białorusią to nie wiem ale do ruskich żołnierzy to bym chętnie postrzelał nawet jakbym miał zginąć.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur ja zawsze byłem myśli, że w razie potrzeby poszedłbym walczyć za swój kraj. Każdy z nas walczyłby za swoje bliskie otoczenie, dom. W dupie mam kto rządzi krajem i inne polityczne sprawy. Swojego domu będę bronił.
  • Odpowiedz
Ja mam mieszane uczucia. Tam jest trochę inna sytuacja gdzie do władzy doszli ludzie którzy przeciwstawiają się oligarchom i tłustym kotom. Nie są u władzy po to żeby się nachapać. A u nas? Czy ja chciałbym oddać swoje życie za naszych polityków którzy okradają mnie i mój kraj? Mam poważne wątpliwości.


@kone: akurat nie ma problemu. Podczas jakiegokolwiek problemu to PiS i PO zaczną uciekać gdzie pieprz rośnie i zostaną
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: ja zawsze byłem za wyjazdem. teraz jestem jeszcze bardziej za wyjazdem ¯\_(ツ)_/¯ to co się dzieje na ukrainie mocno utwierdza mnie w przekonaniu że nie chcę walczyć na wojnie.
  • Odpowiedz