Wpis z mikrobloga

Pytanie z ciekawości: ilu z Was zmieniło swój stosunek do udziału w wojnie? Ja, po tym co widziałem co robią te ruskie zwierzęta na Ukrainie, jestem bardziej chętny do obrony kraju niż kiedykolwiek.

#wojna #ukraina #rosja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyAbazur:
Muszę przyznać, że Ukraińcy mnie nieco podbudowali na tym polu. Nie wiem czy znalazłbym tyle odwagi w sobie ale mam wrażenie, że jakiś pstryczek w głowie przeskoczył i na pewno kategorycznie bym nie twierdził, że nie warto.
Mam ogromną nadzieję, że nie będę musiał tego skonfrontować z rzeczywistością.
Ucieczka jednak raczej nie wchodzi w grę m. in. ze względu na rodziców i rodzeństwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BananowyAbazur: ja zmieniłem, kiedyś byłem przekonany, że w #!$%@? mam wojowanie bo ruskiemu się #!$%@?ło w głowie, teraz jestem przekonany ostatecznie na 100%
  • Odpowiedz
  • 1
a ja tam #!$%@? i to jeszcze przed wszystkimi. Nie po to #!$%@? ostatnie 20 lat, żeby dać się #!$%@? jakiemuś ruskiemu idiocie. po 2 mam dzieci i chce widzieć jak dorastają. w w razie w. wsiadam w auto i pierwszy przystanek robię w Portugalii.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Zawsze myślałem i mówiłem, ze nie będę się #!$%@?ć za polityków, ich sprawy i będę #!$%@?ł jak najszybciej, ale patrząc na to jak zachowuje się Rosja i jaki opór stawia Ukraina zmieniłem zdanie o 180 stopni. Mogą cię napaść w każdej chwili bez konkretnego powodu
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Do konwencjonalnej wojny prossto na front się niestety nie nadaje, ale chętnie zostałbym i wspierał jak tylko mogę Polaków moją wiedza z zakresu medycyny, oraz chetnie działałbym w jakimś wywiadzie / logistyce / organizowaniu jakiegoś ruchu oporu przeciwko Rosyjskiej agresji! Myślę, że wielu ludzi postapiłoby podobnie. Nie walczyłbym za polityków czy kaczora, ale walczył o swoją wolność o Polskę!
  • Odpowiedz
@Majku_: od drugiej wojny światowej politycy mają jeden cel jak najbardziej się wzbogacić kosztem dobra kraju, a i szlachta nie była lepsza więc śmiało można powiedzieć że Polską prawie przez cały czas rządzili ludzie którym na kraju nie zależało
  • Odpowiedz
@za57o: nie daj sobie wmawiać. Gdyby tak było, to wszyscy ojcowie II RP z Piłsudskim na czele woleliby układać się z ruskimi, a AK w maju '45 złożyłoby grzecznie broń.
Owszem, mieliśmy wiele paskudnych postaci, które sprawowały rządy tym krajem. Niektóre takie paskudne postaci możemy oglądać dzisiaj, ale nie wszyscy i nie zawsze są tacy. Ja staram się patrzeć do przodu z podniesioną głową i z myślą o poprawie własnego
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: ja nie zmieniam. Mam w dupie polityków :) mam w dupie ideologie i reprezentantów obu nurtów co naprzemiennie rządzą polską, dla tych zjebów nich się sami idą zabić. Szczególnie, że wiem co to matematyka i żołnierz to statystyka.
  • Odpowiedz
  • 1
@kone Żartujesz? Elity w Ukrainskie są praktycznie pod calkowita kontrolą oligarchow, Żeleński przeciez nigdy nie zostalby prezydent gdyby nie ich pomoc.
  • Odpowiedz