Wpis z mikrobloga

W jaki sposób przetrwaliście te 40-stopniowe upały na początku sierpnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli myślisz, że kiepsko wykonujesz swoje obowiązki w pracy, pomyśl o meteorologach.
#pogoda
goferek - W jaki sposób przetrwaliście te 40-stopniowe upały na początku sierpnia? ( ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goferek Ja to do Egiptu wyjechałem bo było chłodniej. To jednak tylko Polska płonie. Zielony ład 8 nabiera teraz zupełnie nowego sensu.

To jeszcze tylko niebieski, fioletowy, oddanie portfeli Niemcom i świat uratowany.
  • Odpowiedz
@goferek: Upał dowali 13 sierpnia jak co roku od lat. Rok temu też były heheszki z zimnego lata a od 13 sierpnia było 20 dni upału na południowym wschodzie, 2 lata temu tak samo.
  • Odpowiedz
@goferek: nie wiem czy tylko w moim rejonie tak jest, ale u mnie prognoza pogody nie sprawdza się praktycznie nigdy. Nadają deszcze - świeci słońce i ani jednej chmurki. Dziś miała być ładna pogoda, a nadupca ostro deszcz. I nie mówię tutaj o pogodzie na parę dni do przodu, tylko o tej na następny dzień, a nawet parę godzin wprzód. Po #!$%@? na to pieniądze idą? Równie dobrze mogę wróżyć
  • Odpowiedz