Wpis z mikrobloga

Pytanie z ciekawości: ilu z Was zmieniło swój stosunek do udziału w wojnie? Ja, po tym co widziałem co robią te ruskie zwierzęta na Ukrainie, jestem bardziej chętny do obrony kraju niż kiedykolwiek.

#wojna #ukraina #rosja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kone:

A u nas? Czy ja chciałbym oddać swoje życie za naszych polityków którzy okradają mnie i mój kraj? Mam poważne wątpliwości.


Ale agresor nie atakuje polityków, a cały kraj. Ukraińcy bronią całego kraju, a nie polityków, więc co to za różnica kto rządzi?
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Ty będziesz ginął, a bogaci będą sobie śmieszkować. Po wojnie jak zginiesz, twoja rodzina będzie wyzywana na wykopie od pasożytów za pobieranie socjalu z powodu twojej śmierci. Warto?
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Oddałbym ten kraj bez walki. Nie ma opcji żebym swoją przyszłość, swoich dzieci zagrażał przez to ze mam jakiś gen bohatera. Mój pradziadek był ułanem i co? Gowno. Mamy p------y rząd który s----------y pierwszy a potem ewentualnie wrócił w wielkiej chwale. Rozdawanie broni? A gdzie tam. Baliby się ze ktoś wpadnie na pomysł żeby ich obalić. Myślisz ze taki s-------n morawiecki by wyszedł walczyć? Zanim by walnęło juz dawno
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: pierwsze co zrobiłem to zmiana stosunku do Ukraińców, tam znałem kilku z wcześniejszej pracy, byli spoko, ale ogólnie za Ukraińcami nie przepadałem, teraz jak jest wojna też nie powiem że to bracia, ale bardziej rusków nie lubię, co do pytania, pewnie że bym walczył
  • Odpowiedz
  • 0
Odwieźć rodzinę w bezpieczne miejsce i wracam n---------ć smierdzacych kacapów, jak odejść to z hukiem. Tylko nieśmiertelnik na szyję ubrać.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Uciekałbym jako pierwszy. Według mnie wszystko siedzi w głowie i to jest zwykła propaganda która CI gada ze to twój dom, twoja ojczyzna i masz bronić swojej ziemi. Mi ten kraj nic nie dal tylko mnie okrada, nie mam tu żadnego większego majątku, żadnej ziemi. Na każdym kroku czuje kłody pod nogi, we wszystkim muszę być ekspertem bo mam wrażenie ze co druga osoba chce mnie wyruchac na kasę.
  • Odpowiedz
  • 2
Walcz poświęć się i później sasin, kurski lub obajtek napewno Ci podziękują xd.

U nas najpierw powinniśmy zwalczyć ludzi którzy tak niszczą ten kraj. Oni utrudniają pracującym ludziom życie na każdym kroku.
  • Odpowiedz