Wpis z mikrobloga

Walczyć ramie w ramie z takim i za takich i za własną krainę to czysta przyjemność.
Jak pomyślałem że miałbym walczyć za morawieckiego, obajtka czy kaczynskiego którzy robią wszystko żeby nowym ładem czy swoimi złodziejskimi praktykami zniszczyć i wykończyć każdego pracującego Polaka to prawie się orzygałem. Pozdrawiam
@tjader: Ogólnie po głowie mi chodzi, że Rosja dała się podpuścić i może się okazać, że pójdzie powstanie na wschodzie Azji o przyłączenie dużej części Syberii do Chin - o co Chiny od wielu lat zabiegają poprzez zwiększenie populacji Chińczyków w tych rejonach.
@tjader: w ogóle to zauważyłem, że nie ma praktycznie żadnych odniesień do UPA, czarno czerwonych flag itp. Ruski już zdążyły jeździć z radzieckimi flagami, a Ukraińcy jednak pokazują swoją współczesną tożsamość, możliwe, że by nie dawać amunicji Rosji gadającej o nazistach, a może to rzeczywiście mniejszość, głównie nacjonaliści z tymi flagami latali, a oni jednak bardziej w rejonie Donbasu walczą, a stamtąd nie ma chyba zbyt wiele materiałów? Ale ewidentnie Ukraina