Wpis z mikrobloga

Jak Ukraina się obroni to na Białorusi jakieś powstanie będzie jak ludzie zobaczą, że Rosja to kartonland. Już nawet Kazachstan nawet się wypina.
  • Odpowiedz
Obawiam się, że on się nie odda do niewoli i będzie walczyć przez co zginie.


@kolargolo: Prawidłowo, po tym co o------o ZSRR w historii sam bym wolał wysadzić się pasem szachida niż im się poddać.
  • Odpowiedz
odniesień do UPA,


@Gerard_z_Libii: i bardzo dobrze. Im szybciej Ukraińcy zrozumieją, ze jaranie się tymi bandytami to powód do wstydu i powinni trafić na śmietnik historii, tym lepiej. A myślę, ze moze tak się stać, jeżeli na bazie tego konfliktu będą mogli w końcu budować swoją prawdziwą historię. Taką bez powodu do wstydu.
  • Odpowiedz
@tjader: Mireczki i mirabelki kochane. Wiem, że pewnie to co napiszę utonie w zalewie innych postów i wiadomości - jestem małym szarym człowiekiem, ale proszę o wsparcie idei solidarności finansowej wolnego świata. Mam na myśli to, że niektóre kraje, z chciwości i/albo głupoty mają bardzo silne uwikłane gospodarki z rosją. Ja rozumiem opór tych krajów przed walką ekonomiczną z rosją. Trudno. Inne kraje powinny im pomóc finansowo i logistycznie się
  • Odpowiedz
Gdy wybierano go na prezydenta Ukrainy wielu śmiało się, że komik, że klaun, teraz udowadnia, że to przywódca pełną gębą. Gdy wybierano Dudę na prezydenta Polski, wielu śmiało się, że komik, że klaun i będzie śmiało się jeszcze przez lata.
  • Odpowiedz
@b3rt:
Nawet ja mu muszę to przyznać, a na pewno choćby nawet robił pod siebie ze strachu, to wie jako aktor, czym jest socjotechnika.
Kiedy musisz właśnie tak się prezentować,choćbyś dygotał ze strachu.Bo naród patrzy i musisz budować morale.
W Polsce ludzie tego nie rozumieją.
Te pytania w Polsce....dlaczego Nawalny wrócił do Rosji choć chcieli go zabić i tam może skończyć podobnie??
Dokładnie z tego
  • Odpowiedz
@DumnyzbyciaPolakiem: mysle ze pomijajac PR sa lidzie ktorzy maja honor i swoje przekonania do konca. Niewielu ich w polityce, ale to wlasnie tacy jak Nawalny czy Zełenski sie wybijaja i choc czesciowo realizuja swoje prawdziwe cele. Ie wszyscy na ziemi chca tylko zbierania hajsu i wplywow, zdaraja sie tez ci własciwi na własciwych miejscach.
  • Odpowiedz
@hajdawery:
Zgadzam się.Są tacy ludzie. Ale on jako aktor wie jak ten honor przekuć w sukces.
Gdyby dzisiaj były wybory to bez fałszerstw by pewnie zgarnął z 80% poparcia.
Oczywiście nie mówię,że on to wszystko robi cynicznie i z wyrachowania.
Po prostu ma doświadczenie i wie jak oddziaływać psychologicznie na ludzi.
Wykorzystuje to by wspierać naród i
  • Odpowiedz
Śmiali się że Ukraina wybrała komika na prezydenta a gość ma większe jaja niż wszyscy zachodni przywódcy razem wzięci.
To samo Kliczki biorą udział w obronie Kijowa a z ich kasą mogli by leżeć na Malediwach.
Obrońcy wyspy węża, koleś co wysadził się z mostem Ukraina piszę sobie piękną Historię oby z happy endem.
  • Odpowiedz