Wpis z mikrobloga

#ukraina
#wojna
Marzy mi się rajd amerykańskiego lotnictwa dzisiaj pod osłoną nocy.
Startują z Niemiec, dzięki przewadze technologicznej na ultraniskim pułapie przenikają niepostrzeżenie przez terytorium Polski nad północną granicę Ukrainy z baćką.
Kolumna opancerzona z kacapami powoli przesuwa się w kierunku Kijowa.
Nic nie zwiastuje zbliżającego się gradu AGM-158 JASSM zrzuconego z bezszelestnie krążących B-2 Spirit
Zdziesiątkowane wraki płoną wzdłuż drogi, a resztka sowieckiej hołoty, która cudem przeżywa atak, na piechotę ucieka w kierunku północnym, do swoich pobratymców.
Przedzierając się przez bagna i jęcząc w wyniku odniesionych ran nie spodziewają się, że tam już czeka na nich para A-10, która radośnie przywita ich swoim popisowym brrrrrr brrrrrr - czego już niestety nie będą w stanie usłyszeć.
Dobrej nocy miruny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chris0: NATO bardzo się z nimi liczy. Kolega który pracuje w wojsku w lotnictwie bardzo respektuje s400 i to od niego to wiem że obrona polski zaczyna się od Wrocławia Krakowa i na południe :(
Te #!$%@? podobno mają ponad 90% skuteczności na 400km.
Nie wiem czy ruskie #!$%@? to teraz rozstawiały
No o ile ruscy cokolwiek mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sylwke3100: mają, mają. W wiele sensacji ruskich można nie wierzyć, ale w to, ze nie mają atomówek nigdy nie uwierzę. To kraj, który dalej jest mentalnie w zimnej wojnie i pewnie pielęgnuje swoje silosy jak nic innego w swoim kraju. Zresztą nic innego im nie zostało, cała reszta to gówno, co pokazują bitwy z UA, którą #!$%@?ą.
@Ch3mi: 2 minuty wcześniej setka leci w Rosje, putin może nawet i dać wyrżnąć sobie całą armie ale atomu nieużyje bo to byłby jego koniec. Wojskowi wynieśli by jego truchło z kremla