Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra w tym całym "konflikcie".
Znów jest narracja jakaś taka jednostrona jak przy covidzie i innym tego typu medialnych wydarzeniach gdzie ludzie wykupowali srajtaśmę na potęgę XD
Znów jakaś manipulacja, żebyśmy myśleli że tak właśnie ma być.

Coś tu nie tak, ale przekonamy się dopiero o tym za 2msc, a debile za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak się śmiałem z pandemii 2 lata temu to prawie mnie zjedli żywcem, że czemu się śmieję, bo ciała we Włoszech ciężarówkami wywożą przecież XD

#gownowpis #ukraina #wojna #rosja
  • 70
Znów jest narracja jakaś taka jednostrona jak przy covidzie


@Damianowski: jak widzę neuropków co szczuły ludzi i straszyli pandemią i znowu widzę jak jednostronnie nie można nawet zadać pytań czy mieć wątpliwości bo się zostaje "onucą" to wiem tylko tyle - tu musi być coś głębszego. Tym ludziom nie bez powodu płacą za propagandę, a od czasu ataku się rozjuszyli strasznie i atakują wszystkich a ludzie przerażeni to nieświadomie plusują.

Coś
@Damianowski: > Tu nie wolno myśleć, bo jesteś INNY
Lepiej nie myśl bo ci to nie wychodzi.

Rosja napada na kraj, który chce być niezależny od Rosji. Putin mówi że Ukraina to kraj nazistów i kraj założony przez Rosjan, aby uzasadnić tą napaść. Jeśli nie wierzysz mediom to zobacz oficjalne wystąpienie Putina.

@Damianowski: @sorek: ej ale rozumiecie, że jesteście szkalowani, bo nie zadajecie pytań pokroju:
- jak Ukraina będzie rządzona pod rosyjskim butem?
- jaki interes ma Putin w wojnie z Ukrainą?
- gdzie można poczytać jakieś suche i bezstronne newsy i informacje o konflikcie?

Tylko piszecie jakieś proruskie wysrywy i w sumie to pasuje wam jakby Ukraina była prorosyjska, albo granica z Rosją zwiększyła się o kilkaset kilometrów?
Brakuje jeszcze czegoś
@Damianowski: mam podobne odczucia, byczku.

Znaczy atak jest prawdziwy tak jak i prawdziwy był wirus. Tylko, że wirus okazał się 80-kortnie mniej groźny niż to początkowo głoszono. I raczej nie był to przypadek. Aha, minęły blisko dwa lata gdy media i politycy nadal kazali się zachowywać tak jakby wirus był faktycznie groźny 80-krotnie bardziej niż faktycznie był...

Mnie to trochę wygląda tak jakby śmietanka z WEF się na zlocie G7 albo
ej ale rozumiecie, że jesteście szkalowani, bo nie zadajecie pytań pokroju:


@niochland: a czemu nikt nie zadaje pytań pokroju
1. Jaka szansa była na amerykańską bazę rakietową na Ukrainie z głowicami wycelowanymi w Moskwę?
2. Dlaczego akurat teraz nastąpił atak?
3. Jak skończyłaby np. Syria bez Rosji Putina? (część wykopu twierdzi że lepiej jakby Rosja nie istniała, a Putin by wisiał)

Jedyne co przeczytasz to spam "ruska onuca" i "imperialistyczne zapędy