Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra w tym całym "konflikcie".
Znów jest narracja jakaś taka jednostrona jak przy covidzie i innym tego typu medialnych wydarzeniach gdzie ludzie wykupowali srajtaśmę na potęgę XD
Znów jakaś manipulacja, żebyśmy myśleli że tak właśnie ma być.

Coś tu nie tak, ale przekonamy się dopiero o tym za 2msc, a debile za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak się śmiałem z pandemii 2 lata temu to prawie mnie zjedli żywcem, że czemu się śmieję, bo ciała we Włoszech ciężarówkami wywożą przecież XD

#gownowpis #ukraina #wojna #rosja
  • 70
  • Odpowiedz
serio jesteś aż takim debilem, czy tylko nietrzeźwy?


@retromirek: po prostu staram się myśleć w miarę racjonalnie, a nie podążać jak stado baranów. Mogę się mylić, ale to się dowiemy za jakiś czas.
  • Odpowiedz
@Damianowski: przejrzałeś wszystkich. Statyści udają, że zginęli od kul o bombardowań. Tak samo jak 150k nadmiarowych zgonów przez ostatnie dwa lata w Polsce to aktorzy. Wykopek z puszką piwa wie lepiej.
  • Odpowiedz
no to pakuj się w auto i #!$%@? na wschód Ukrainy, pokaż nam że to tylko mistyfikacja, dam Ci nawet plusika za zdjęcie z doniecka i będę trzymać kciuki żebyś wrócił cały... ehhh


@retromirek: No to pakuj się i jedz do Czeczenii, Iranu, Turcji, Syrii, Afganu i tak dalej. Na całym świecie się #!$%@?ą, a Ty tu sie obsrałeś bo mieszkasz blisko i media pompują w Ciebie nienawiść. Wszystko ma swoje
  • Odpowiedz
Dla sprostowania, ja nie mówię, że nie dzieje się krzywda. Dzieje się, jak na każdej wojnie, ale to nie tylko u nas na wschodzie. Po prostu chcę uświadomić, że ten konflikt ma inne podłoże niż tylko zajęcie Ukrainy. I myślę, że zamieszane są też w to inne państwa.
TYLE
Trochę kreatywności ludzie, bo myślicie zbyt jednostronnie
  • Odpowiedz
@Damianowski: wszyscy się mylimy. Tylko powiedz gdzie dokładnie bo gadasz ogólnikami. Sprzedajesz jakąś teorię spiskową ale nie wiem jaką i nie mogę jej zweryfikować.
  • Odpowiedz