Wpis z mikrobloga

@GoddamnElectric: Tańsze są

Pułap 2000-2500pln:

- Roland MC101 (baaaaardzo dużo własnych brzmień dzięki silnikowi ZEN-CORE)
- Roland MV-1 (to samo co wyżej tylko w stylu mpc i bardziej nakierowane na wokalistów - okropnie plastikowe jednak)

Pułap 1000-2000pln:

- Novation Circuit Tracks - groovebox, ciekawy dzięki sekwencerowi oraz klawiaturze izomorficznej - dodatkowo ma 2 tracki MIDI out do sterownia wszystkim, co ma MIDI
- Novation Circuit Rhythm - układ taki sam jak
RitmoXL - @GoddamnElectric: Tańsze są

Pułap 2000-2500pln:

- Roland MC101 (baaaa...
@GoddamnElectric: Nie ma. Są inne urządzenia o innych możliwościach albo ograniczeniach, ale żeby było coś o podobnie wielkich możliwościach za mniejsze pieniądze i dalej standalone, to nie ma takiego urządzenia.

generalnie przeglądnij sobie co potrafią i ile kosztują takie urządzenia to będziesz miał dobry przegląd grooveboksów standalone:

Roland MC-707
Synthstrom Deluge
Akai Force
Akai MPC One / Akai MPC Live (I oraz II)
Native Instruments Maschine+
Elektron Octatrack MKII

Roland MC-101
@aseeon_: Mam lub testowałem większość z tych gratów. Osobiście uważam, że najbliżej MPC jest:



Do plumkana i robienia bitów na kibelku/w drodze, Koala na telefon albo tablet jest mega sprawą. Polecam każdemu kogo znam :)

@RitmoXL: No ja też mam albo testowałem większość z tych gratów i swojego MC-707 używam najczęściej z tego wszystkiego, a odkąd wpadł mi w ręce SP-404 MK2 to ostatecznie MPC Live II leży i się kurzy, bo sampling i efekty robię w MK2 a resztę w MC-707 xD