Wpis z mikrobloga

Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic related? Jeszcze z 10 lat temu u mnie w mieście rodzinnym osoby w glanach, długich włosach i/lub z plecakami typu kostka były widoczną częścią młodzieży i nie tylko, a dzisiaj nawet w takiej Warszawie trafić na kogoś takiego to jak trafić na auto z czarną rejestracją. xDD
Lolenson1888 - Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic r...

źródło: comment_1645421826zXjbPDjYPDSU8VLfEVtzNs.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
Metalowa scena ma się nieźle i cały czas się powiększa.


@chanoja: To jest prawda, ale OP nie pytał o scenę metalową, tylko o kuców;) Osobiście mam wrażenie, że scena metalowa a i owszem, ma się nieźle, tylko struktura wiekowa na tych festiwalach się przesunęła i te kuce na koncertach na co dzień nie wyglądają już jak kuce, bo mają poważne prace i koszulki zespołów kiepsko pasują do krawata;) Z kolei
  • Odpowiedz
ja mam prawie 40 i długie włosy i włąsnie na sobie czarną koszulkę z ulubionym zespołem. Ale fakt, że te wszystkie social media, które miały tak uwidaczniać indywidualizm, wyjątkowość itepe pierdoły ludków, spowodowały masową urawniłowkę. Jak chodzę sobie po centrum handlowym, to dla mnie lalusie i chłopaczki w wieku 18-25 lat wyglądają identycznie .
Serio nikt nie chce się już buntować? Wyróżnić z tłumu? Odciąć od mainstreamu? Lajki i akceptacja anonimów jest
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Bo subkultury pochodzące od muzyki zdechły. Ostatnie co było, to emo 10 lat temu, a teraz to się wszystko zuifikowalo. Na siłe można wyróżnić dresów(zarówno awanturniczych gimbusów, kiboli, jak i zwykłych ludzi chodzących 90% czasu na sportowo), nerdów i normików.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: no w sumie XD
w 2015/16 się z nimi trzymałam, a później dorosłam i w sumie tylko chyba jeden znajomy nadal utrzymuje swój imidż (przynajmniej na fejsiku), ale w tym wieku to już wygląda w tym lekko zabawnie
  • Odpowiedz
Teraz jest moda na kpop i bycie pseudonarodowcem, albo tym z drugiej strony. Żadna z tych grup nie preferuje metalowej stylówy. Subkultury generalnie mocno przycichły.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Jeszcze jak 10 lat temu byłem w gimnazjum to było pełno takich typów, wszyscy w podobnej stylowce, sporo było tez dziewczyn ubierających się na tę modłę - a tu nagle obudziłem się jak OP, że ci ludzie wszyscy gdzieś zniknęli xD

Pamiętacie ten starter pack z lat 2011-2013? xD
-SLAYER #!$%@?
-PALE LIŚCIE DLA SZATANA
-JARAM SIĘ JAK KOŚCIOŁY W
  • Odpowiedz
Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic related?


@Lolenson1888: wyrośli z eksponowania tego jakiej muzyki słuchają ale tradycję w rodzinie podtrzymują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
galonim - > Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic rela...
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 metal się zmienia. członkowie zespołów nie wyglądają jak kolesie ze slayera. To i fanowie tak nie wyglądają. Zobacz sobie jak wyglądają kolesie z Bring me the horizon, Parkway drive czy Architects, albo czego tam teraz słuchaja. Oczywiscie to tylko przykłady, które, ale całkiem popularne wśród młodych. Na koncertach mając 30 lat czułem się jak dziad. Pełno tam oskarków i julek, tyle że wydziaranych i ubranych w koszulki zespołów albo na
  • Odpowiedz