Wpis z mikrobloga

Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic related? Jeszcze z 10 lat temu u mnie w mieście rodzinnym osoby w glanach, długich włosach i/lub z plecakami typu kostka były widoczną częścią młodzieży i nie tylko, a dzisiaj nawet w takiej Warszawie trafić na kogoś takiego to jak trafić na auto z czarną rejestracją. xDD
Lolenson1888 - Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic r...

źródło: comment_1645421826zXjbPDjYPDSU8VLfEVtzNs.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Ale w komentarzach boomerskie gadanie o tiktokach i innych takich xD Teraz w młodym pokoleniu jest więcej ludzi, którzy się alternatywnie ubierają i słuchają różnej muzyki niż kiedykolwiek wcześniej. Moja młodsza siostra jest metalówą i ma chłopaka stereotypowego kuca
  • Odpowiedz
@chanoja: Ch00ja wiesz gościu XD Gadasz o festiwalach, że ilu ludzi na nie nie jeździ. Kiedyś zespoły metalowe to był POP, który był często nr 1 na listach przebojów, a Ty rzucasz jakimś gównianym dowodem anegdotycznym "bo ja widze dużo ludzi na festiwalach" XDD Dużo ludzi to byś zobaczył w latach 80 i 70 jakbyś pojechał na Black Sabbath albo Metallice.

Więc jeśli ktoś tu jest #!$%@?, to na pewno nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swiety_spokoj: Wpadaj do mnie , to pogadamy o historii muzyki. Lubię ten temat i przyznam, na wszystkim się nie znam, ale miłoby było skonfrontować wiedzę i być może, czegoś się dowiedzieć, lub wiedzę swą sprostować. Zapraszam!
  • Odpowiedz