Wpis z mikrobloga

Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic related? Jeszcze z 10 lat temu u mnie w mieście rodzinnym osoby w glanach, długich włosach i/lub z plecakami typu kostka były widoczną częścią młodzieży i nie tylko, a dzisiaj nawet w takiej Warszawie trafić na kogoś takiego to jak trafić na auto z czarną rejestracją. xDD
Lolenson1888 - Co się stało z subkulturą kuców takich jak na załączonym obrazku pic r...

źródło: comment_1645421826zXjbPDjYPDSU8VLfEVtzNs.jpg

Pobierz
  • 150
w Rzeszowie calkiem sporo ich było ale popkultura się na nich uwziela i zniknął ostatni lokal dla brudasów jakis czas temu. Cholera wie gdzie się teraz pałętają.


@zt_im: Piszesz o Graciarni? Z kucami czy nie, to było ciekawe miejsce, a jeśli pytasz gdzie chodzą ci co wyłysieli, a ubierają skórę już tylko na koncerty to zdaje się, że Tawerna i Corner są nadal popularne, a nie zapowiada się, żeby właściciel kamienicy
wyłysieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: heheszki heheszkami, ale obserwuję paru takich dziennikarzy, którzy byli kucami jakiś czas temu i teraz jak nie łysy jak kolano to króciutkie włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do @Lolenson1888: ja bardziej odczuwam, że ludzie zauważyli, że żeby słuchać jakiejś muzyki niekoniecznie muszą paradować w stroju swojego ludu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Lolenson1888: Jestem przed czterdziestką, ale włosy mam nadal do tyłka (chociaż w robocie związuję a czoło już niestety powoli wznosi się w stronę uszu) i wszystkie moje ubrania są czarne. O tyle śmiesznie że mam robotę na dość poważnym stanowisku więc te czarne ciuchy to marynarki, koszule itd ale z grabarzem raczej byś mnie nie pomylił. Na ślubie (cywilnym) też byłem na czarno. Co ciekawe jak byłem młody to potrafiłem mieć