Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
38 372 + 3 + 106 + 2 = 38 483

Bomba nie wybiera, przychodzi z nienacka

Plan ambitny, rano pobudka 4:30 ciapciag 5:20, z jedna przesiadka lecimy z kumplem na zachód od Wrocławia pod Bolesławiec, stamtad 130km do domu z wiatrem w plecy. Ogolnie spoko, tylko na 95km złapała mnie bomba przepotężna z aktualnie nie wiadomego mi powodu, jedzonko i picie bylo, tempo bylo ok 96% w s1 i s2 mocy ¯(ツ)/¯ nic nie zwiastowało bomby. Przyszła z nienacka, próbowałem przetrwać skończyło się skurczami i poddaniem sie 25km od domu. Ledwo jechalem z huraganem w plecy, a ostatnie 10km mialo być z bocznym wiatrem. Do tego przedemną dwa podjazdy 60m w gorę. Nie bylo szans. Telefon po żonę i powrot wozem technicznym.

Wieczorem z trenerem zastanowimy się co mogło pójść nie tak. Stawiam na brak odpowiedniej regeneracji po wczorajszym mocnym treningu ~14h przerwy. Nastawialiamy sie, ze moze byc cięzko i jak nigdy mocno pilnowalem jedzenia i picia jak i faktu by nie wychodzic po z tlen. w s3 spędzilem 20 minut, s4 3minuty w s5 1 minute ¯\_(ツ)_/¯ glownie na podjazdach bylo s3.

ale za to wpadly #kwadraty bo to po nie jechalem ()

Max square: 25x25
Max cluster: 707
Total tiles: 1379 +66

Do tego mieliśmy przesiadkę i 6minut zapasu, nasz pociąg zlapal na 30 minutowej trasie 10 minut opoznienia. Poinformowalismy konduktora o tym fakcie, z zapytaniem czy da rade cos z tym zrobić. Dalo się, kolejny pociąg zaczekał na nas 6 minut :) A już szukaliśmy alternatywnej trasy. ( ʖ̯)

#rowerowyrownik #rower #hiponaszosie #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16452788657sudre4dlRgVkKrUCvbLC2.jpg
  • 46
@AbaddonLincoln: a jak sie je wiesza? nie jezdze za często pociągami, i to byl pierwszy raz jak jechalem gdzie gdzie był wieszak. Kumpel to samo. Zadnego innego roweru nie bylo, więc wykminilismy ze za kolo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WormRider: bomba czyli odcinka, brak energii.
@AbaddonLincoln: no widzisz, zawsze przyjdzie ktos kto nie wie, ze robi się inaczej, nie da się, nie można i zrobi po swojemu. Nie wiem co za różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po za tym że zastanawialismy się ktory bidon pierwszy zacznie przeciekać. Elite, camelback czy decsthlon. Elite i camel trzymały do końca, Decathlon zaczal kapac po 20 minutach ( ͡
@Hipodups pilnowanie picia i jedzenia czyli ile konkretnie tego leciało? było chociaż 500kcal na godzinę jazdy?
normalnie tyle godzin to się robi bez jedzenia, ale być może po wcześniejszych dłuższych treningach nie odbudowałeś glikogenu