Wpis z mikrobloga

@DivooN: i tak najlepiej się bzyka na pieska. Twarz to nie problem, każda twarz się nudzi. Ładna przestaje być taka ładna po roku dwóch, a brzydka przestaje byc taka brzydka. Przyzwyczajasz się do widoku i staje się dla Ciebie czymś absolutnie normalnym. Serio , spróbuj zaobserwować jakaś super łaskę na insta i oglądaj jej perfekcyjne foty codziennie kilka razy dziennie. Gwarantuję że za kilka miesięcy stwierdzisz że nie jest aż tak
@DivooN ode mnie trochę inna perspektywa niż @paragony. Uroda nie zmienia się w takim stopniu jak ciało i dla mnie jest zdecydowanie ważniejsza w wyglądzie. Są miliony instalasek z idealną figurą i tylko jedna Monica Bellucci. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobna sprawa, że nie ma sensu rozkładać drugiego człowieka na czynniki pierwsze i analizować z każdej strony. Najważniejsze, jak Ty się będziesz przy niej czuł
@DivooN: poznaj ją bliżej to ocenisz, czy warto. Z perspektywy kobiety wiem, że wystarczy parę zabiegów, ładny ciuch itp by wyglądać atrakcyjnie dla płci męskiej ;) a co najwazniejsze to to jaki ma charakter. Bo jeśli można z nią konie kraść to wygrałeś los na loterii.