Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fraagles: zrobiłem sobie to badanie pierwszy raz w życiu i nie wiem jak interpretować wynik, pomyślałem że zapytam i może trafi na to ktoś bardziej obeznany i coś podpowie
@MARClN: też na podobny problem szukałem w tym problemu i na pewno będę kombinował z trt kiedyś.
Ale mi wyszło 24nmol/l. Więc górna norma. (mam 30 lat)

Na ten moment biorę zestaw suplementów Adapto Max i Bacopa Monnieri od ponad dwóch miesięcy i Mirek to jest gamechanger. Suplementy dosłownie za 80zł, mam znacznie lepszą regenerację, wyniki sportowe w góre, większa motywacja do robienia czegoś. Nawet sprzątanie nie jest problemem ostatnio. (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motomood: no u mnie libido leży i kwiczy ostatnio, próbuję po kolei wszystkiego

Pewnie zamówię i sprawdzę te Twoje cudowne ziółka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MARClN: no ja też już nabijałem się, że po 30tce to już nie to samo. Teraz potrafi obudzić mnie chuć.
Wiem że to brzmi trochę jak szarlatanstwo, ale serio mi podniosło jakość życia. A możliwe, że to głównie dzięki dobrej regeneracji.
A i Mirek jeszcze jedna rzecz. Ograniczyłem alko do minimum socjalnego, bo też upośledza regenerację i to bardzo.
Badanie testosteronu całkowitego to nie jest żaden miarodajny pogladowy marker, badamy miedzy innymi poziom SHBG sprzedza sie wtedy wyliczając jak wyglada realnie frakcja wolnego hormonu, poza tym, polecam sprawdzic gospodarke glukozową i caly panel tarczycowy tsh ft3 ft4 atpo atg- to, ze na obwodzie masz 650 ng testa nie znaczy, ze adekwatnie do tego masz duza pule testosteronu w postaci wolnej, myslalem, ze ten temat byl tu wałkowany 300 razy juz :-)