Wpis z mikrobloga

@xeorrro: no, mój kurier tak raz rozkminił, że wsadził jedną z moich paczek do multiskrytki, ale nie mojej xD potem obcy telefon wydzwania, że ma moją paczkę, a InPost po paru dniach jeszcze do mnie dzwonił z pytaniem, czy nie wiem, co się dzieje z moją paczką xDDDD

Poza tym akcja akcją, ale efekt jest taki, że części paczek dziś nie nadałem, bo nie było wolnych skrytek. A co tam, klient
@twinzpl to zależy ile jest miejsca w paczkomacie, czy paczki się mieszczą do skrytek, kurier nie może wybrać większej jak np w tych paczkach do etykiet były przypisane gabaryty A , a wszystkie paczki są akurat takiej wielkości to kurier umieszcza w osobnych
@Nupharizar: ciekawe, czy jakby RCB przyszedł w poniedziałek, czy by tak zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podejrzewam, że taka akcja przedłużania odbioru mocno im rozsynchronizowuje cały proces, ale w weekend jest to mniej dokuczliwe - w niedzielę i tak nie dostarczają do paczkomatów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AtoMan: a to z pomylona skrytka też miałem przebój. Dzwoni do mnie gość i pyta czy zamawiałem jakieś akcesoria do telefonu. No mowie, ze tak. Podał moje dane i faktycznie wszystko się zgodziło. Obsralem się troszeczkę, bo jakim cudem gość wie dokładnie co zamawiałem itp. Później się okazało że wziął moja paczkę otworzył i stąd wszystko. Tylko już nie pamiętam, czy jego była w mojej, ale chyba moja była pusta.