Wpis z mikrobloga

jak bardzo bym chciała żeby inpost mógł obsługiwać paczki zagraniczne z całego świata, dziś dostałam list od znajomej w hong kongu z naliczoną opłatą pocztową mimo, że takie przesyłki są zwolnione z opłat, i jeszcze utrudnili możliwość skargi jak tylko się da


@nocozrobisznicniezrobisz: nawet mi nie mów, właśnie czekam na paczkę z Japonii, zakup z eBaya od osoby prywatnej, VAT opłacony przy płaceniu z góry, a za każdym razem i tak
  • Odpowiedz
@twinzpl powoadomienia masz trzy, ale prawdopodobnie wszystkie będą w jednej skrytce. Jeżeli wyjmiesz wszystkie i postanowisz otworzyć skrytkę z pwoadomienia nr 2 to skrytka otworzy się ponownie
  • Odpowiedz
łooo....ale fajne, inpost to umie into rynek i marketing.


@Nupharizar: @fizzly: To nie tylko o to chodzi. Oni po prostu wiedzą, że będzie im mocno nie w smak jak te ich nieprzytwierdzone do gruntu blaszane żagle się na kogoś przewrócą XD To dopiero by był "marketing", antymarketing:>
  • Odpowiedz
@Nupharizar: ale wysyłanie tego również do osób do których akurat nie idzie żadna paczka było trochę mylące. Nie mam żadnej paczki, czytam że mam na odbiór 48h, delikatnie mnie to zdezorientowało.

Ale fakt, akcja spoko, tylko byłaby lepsza gdyby wiadomość dotarła tylko do osób do których zarejestrowano paczkę.
  • Odpowiedz
powoadomienia masz trzy, ale prawdopodobnie wszystkie będą w jednej skrytce. Jeżeli wyjmiesz wszystkie i postanowisz otworzyć skrytkę z pwoadomienia nr 2 to skrytka otworzy się ponownie


@nevertoolate: nie, jak jest multi, to w aplikacji wyświetla się, że to multi i ma kolor niebieski
  • Odpowiedz