Wpis z mikrobloga

Lol, wykopki serio popierają pisanie a mailu elo?


@somskia: jeśli pisze się do swojego zespołu, z którym codziennie rano wita się przez "elo" czy "siema" to co za różnica, jak się w mailu napisze? To tylko mail do kolegów z zespołu
@gg_jap: Kluczowe wskaźniki efektywności/wydajności - KaWuWu, KaWuE. Wskaźnik Efektywności Produkcji - WEP. Nawet łatwiejsze do wymówienia, a na pewno do zrozumienia przez pracowników, którzy niekoniecznie mają jakąkolwiek znajomość angielskiego. Jeszcze jakieś podstawy zarządzania Ci rozjaśnić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szklarskaporeba: Miałem szefa, z którym oglądaliśmy kabarety, standup. Jak nam się nie chciało to zamawiał KFC i oglądaliśmy Netflixa. Pisaliśmy do siebie i wszyscy kontaktowali się przez „siema” „XD” „narka” i było spoko. Potem przeszedłem do korpo, gdzie jak powiedziałem hej to mnie #!$%@? XD zgadnij gdzie lepiej mi się pracowało
ja z szefową pisze to normalnie, siemanko, naura pisze. Ona często jak wychodzi z pracy to do nas mówi naura albo pozdro. Nic nadzwyczajnego, czasy się zmieniają, nie każdy #!$%@? w dupie ma