Wpis z mikrobloga

mirki, jeździ ktoś z was jako uber bez własnego samochodu? próbując znaleźć taką opcje natknąłem się na stronę kierowcauber.com - wg tabelki dostaję około 50% zarobków z aplikacji w najlepszym wypadku, do tego dochodzi 555zł tygodniowo za samochód, 80zł opłaty odministracyjnej i 35zł za rozliczenie dochodu, no i za paliwo płacę oczywiście sam xD

jakby to policzyć to zarabiając 5000zl miesięcznie w aplikacji wciąż musiałbym dokładać do biznesu (50% z 5k to 2500zl, od tego odjąc 2220zl za samochod to juz zostaje niecałe 300zł a do tego dochodzą wszystkie opłaty)

czy ja coś źle ogarniam czy to naprawdę jest taki #!$%@? model finansowy?

#bolt #uber
Pobierz
źródło: comment_1644847991bgQgqInDhh0Ipr1Thhwoml.jpg
  • 14
@theneuetimes hahahaha o #!$%@? xD Żeby Ci wyszło 2,5k na czysto musiałbyś #!$%@?ć z 15k obrotu ( połowa dla Ciebie czyli 7,5k, samochód 2,2k, paliwo 2,5k i jeszcze te opłaty administracyjne), więc zostanie Ci 2,5k xD A żeby zrobić 15k obrotu to z 400 godzin trzeba wyjezdzic. Zostaje 6-7 zł na godzinę. Ja #!$%@? nie wiem jakim desperatem trzeba być, żeby na to pójść.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theneuetimes: Coś mało sensu jest w wynajmie tutaj. Zwykle jak robisz zmianowo to dostajesz właśnie 50 do 65 od kwoty po odejciu prowizji apek. W zależności czy paliwo płacisz ty czy firma ale samochód jest od firmy i nic dodatkowo nie płacisz. Kwestie ile ci zostanie to zależy czy masz 26lat bo jednak zerowy pit.