Wpis z mikrobloga

@seba95x: Z tym G HUBem są same problemy, wiem bo jestem zmuszony z niego korzystać do skryptów Lua dla myszki. xD
@Czapelek: W każdym razie kabel+dobra karta dźwiękowa zawsze będą lepiej brzmiały. Tak jako przykład Logitechy po kablu mają 35Ohm, bezprzewodowe 32Ohm, a HyperX, zarówno po kablu jak i bezprzewodowe mają 60Ohm. Więc jeżeli masz kartę dźwiękową która pociągnie to 60Ohm, albo jeżeli Kingston dał radę to obsłużyć w wersji
@Czapelek: no to bedziesz nieprzyjemnie zaskoczony. Mam Logitech G PRO X LIGHTSPEED i jakość dźwięku jest rzeczywiście średnia. Nie bez powodu strimerzy używajacy sprzętu Logitech korzystają zazwyczaj z tych słuchawek w wersji na kablu. Oczywiście mnie bardzo one pasuja, ale jakość dźwięku nie byla i nie jest dla mnie najważniejszym kryterium. Sluchawek używam tylko do grania w Warzone i CS. W tym celu sprawdzają się idealnie - mogę rozpoznać kroki przeciwników,
@AryanWonderBoi: jestem nawet bardziej niż zadowolony. Nadal podtrzymuję, że jakość dźwięku jest średnia. W szczególności jest on dosyć płaski. Ale do gier FPS są one idealne. Zawsze jestem w stanie określić kierunek kroków przeciwnika oraz odległość dobiegającego dźwięku. Zasięg jest bardzo przyzwoity. Spokojnie mogę iść w słuchawkach do toalety. Znajomi nie mają żadnych zastrzeżeń do mikrofonu. No i ja za swoje (nowe z gwarancją) zapłaciłem tylko 50 zł więcej niż za
@certuz: wiesz, obecnie różnica w cenie pomiędzy przewodowymi (463zl morele) a bezprzewodowymi (839zl) to niemalże 2x. Także kminie czy warto dopłacać taka kwotę za taki feature jak wygoda. Sam obecnie korzystam z Wireless, ale jednak trochę słabo widzę taka sroga dopłatę robić. Czy uważasz że jednak warto?
@AryanWonderBoi: tutaj niestety nie umiem odpowiedzieć. Dla mnie priorytetem była właśnie bezprzewodowość, więc pewnie kupiłbym je niezależnie od ceny. Jak pisałem kilka miesięcy temu - moje stare przewodowe słuchawki za 100 zł radziły sobie naprawdę dobrze, więc zmiana podyktowana była wyłącznie chęcią posiadania słuchawek bezprzewodowych. Weź jednak pod uwagę - co też pisałem kilka miesięcy temu - że większość strimerów korzysta z G Pro X w wersji przewodowej, więc pewnie mają