Wpis z mikrobloga

@memento_mori: zawsze mnie śmieszy jak ludzie łatwo wierzą w te informacje o putinie z tvnu, wyborczej albo tvpis xD wy we wszystko uwierzycie i mass media wykreują w was taki światopogląd jaki będą chcieli xD beka z was pelikany
informacje o putinie z tvnu, wyborczej albo tvpis


@pomywacz: Niestety nie trafiłeś, gdyż żadnego z tych mediów nie śledzę. Z ciekawości przejrzałem jakie media ty śledzisz (bo może jesteś ekspertem w sprawach wschodnich i bym się czegoś od ciebie dowiedział). Oto aktywności na jakie trafiłem:

#natsu
#patostreamy
#bnt
#efm
#gromda
#famemma
#punchdown
#friz
#alkomaster
#highleague
#ksw
#kanalsportowy

Miesza się to wszystko też z wpisami antyszczepionkowymi. Nie chcę się pastwić, więc skwituję
@memento_mori: Niesamowicie wybiórcze myślenie. Ukraina może i miała jeszcze rok temu takie znaczenie dla naz ale już nie teraz. Bo teraz to ruskie wojska mamy na granicy z Białorusią którą wraz z resztą "fajnego" demokratycznego świata wepchnęliśmy w ramiona tego złego, strasznego Putina. Jest jeszcze Obwód Kaliningradzki zresztą. Ohh Wy Bartosiaki. Do Was jeszcze nie dotarło że to USA zadecyduje o tym czy będzie wojna czy nie. ( ͡°(
@memento_mori: A to ja nie wiedziałem, że friz, fame mma albo ksw to są media do śledzenia xD chciałeś mnie pocisnąć i uderzyć w czuly punkt, a po prostu zrobiłeś z siebie typowego idiotę wykopka który jak nie ma sie do czego odniesc to patrzy na poprzednie wpisy xD beka
ps; nie chcialem sie zniżac do twojego poziomu ale zrobilem to samo co ty i zobaczylem ze ty jestes dziecko grające