Wpis z mikrobloga

W moje 3 #gry gram na biurku, dzwiek z glosnikow; od niedawna mam laptopa, na ktorym tez da rade, ale tu na moich sluchawkach bt Marshall.

Niestety (?) przyzwyczailemsie do dosc szerokiej sceny (potrafie precyzyjnie zlokalizowac kroki w niedorobionym dzwiekowo #apexlegends) na biurku i gdy gram na laptopie - w sluchawkach mam chaos. Scena jest tak waska, ze dzwieki « nakladaja » sie na siebie i nie dosc, ze ciagle gine, to jeszcze sie mecze i po 15min mi sie nie chce grac.

#pytanie #pytaniedoeksperta
Czy istnieja #sluchawki bluetooth zapewniajace szeroka scene i bez wydawania tysiaca pln?
#komputery
  • 8
@taju: Rynek oferuje mało tego typu konstrukcji, a już z pewnością nie za małe pieniądze. Kupując słuchawki bluetooth w wielu sytuacjach dopłacasz za bezprzewodowość kosztem jakości dźwięku. W kablu naprawdę nie ma nic złego, szczególnie jeżeli sluchawki mają służyć do grania.

Ja mam z kolei zestaw, który na szerokość zagrał mi tak szeroko, że początkowo nie mogłem stwierdzić jak blisko lub daleko są przeciwnicy. Ot musiałem ucho nauczyć na nowo nasłuchiwać.