Wpis z mikrobloga

Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie powinien brzmiec "Oszust z tindera" tylko "Kozak z tindera" xDDD
Co się pośmiałyśmy to nasze, śniady książe po miesiącu spotykania się z laską, którą oczywiście przeleciał na pierwszej randce wciska jej kit, że chcą go zabić bo jest synem miliardera i czyhają na jego życie, dlatego potrzebuje hajsu bo swoje karty poblokowal żeby go nie znaleźli xD
A ta naiwna, skandynawska blondyna, przelała mu bodajże 200k€ i zaciagneła kredyty w 9 bankach xDDD
I ja mam po takim dokumencie tym dziewczynom współczuć? xD
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć
Ja to nie wiem czy bym faceta wkrecila żeby mi 100zł dał xDD

#bekazpodludzi
źródło: comment_1644516430gUXbtf1jAlj3wWWObtqeGR.jpg
  • 155
@Quardoz: To ma swoją nazwę w psycholog i polega na zaangażowaniu. To jak z grami online gdzie poświęciłeś kupę kasy lub hajsu i jest trudniej zrezygnować gry nawet jak przestała się bawić.
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć


@Anck-Su-Namun: Wstydu nie masz. Takie zachowania trzeba pietnowac, a nie nagradzac. Juz ci imponuje, nie zdziwilabym sie jakbys sama mu kase oddala... Wpis pod wykop po antecje i plusy. I o co chodzi z tym ze laska po jednym spotkaniu z nim poszla do lozka. I co z tego, wiele osob ta robi. Mentalnosc
@Anck-Su-Namun ale niektóre różowe się tu odpaliły xDDD
Głupia laska na pierwszej randce leci prywatnym odrzutowcem do Bułgarii i daje się tam ruchać, a po miesiącu zadłuża się na ćwierć miliona i ma mi być jej szkoda xDDD
Gościu przecież mógł być jakimś alfonsem, który wywiózłby ją do burdelu, ale no tak, zobaczyła obca kobietę z dzieckiem, a to spoko, mogę lecieć xD ha tfu na głupie baby co myślały, że pana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anck-Su-Namun: to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać

@piamater: zero współczucia bo kisne z pazerności która ją w to wpędziła, mogła mieć zwykłego Kowalskiego o przeciętnych zarobkach i kartoflanym ryju ale nie, księżniczka chciała miliardera xddd niczym się to
btw czym sie rozni mloda glupia baba od starej glupiej baby, ze jednej ci jest szkoda, a z drugiej drwisz? ponoc ludzie na starosc madrzeja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ipsy: nieestey starsz ekobiety, gdy sa same, traca pewnosc siebie i marza o ksieciu z bajki, a gdy sie taki pojawi, to niestety jest jak ten neiudacznik. Ale lepiej nabijac sie z takich kobiet niz wspolczuc. Ludzie sa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Anck-Su-Namun:
to obrzydliwe żeby nazywać takiego śmiecia i oszusta kozakiem.
to straszne żeby nie stawać po stronie ofiar, tylko przestępcy..

były głupie? tak, dały się oczarować profesjonalnemu oszustowi... czemu im nie współczuć?

ofiar było znacznie więcej, a te z których tak ciśniecie bekę miały odwagę ujawnić się i spróbować ukrócić ten proceder... mimo że wiedziały jak zareagują dzielni internauci..
zero współczucia bo kisne z pazerności która ją w to wpędziła, mogła mieć zwykłego Kowalskiego o przeciętnych zarobkach i kartoflanym ryju ale nie, księżniczka chciała miliardera xddd niczym się to nie różni od dzbanów którzy idą do kasyna i przejebuja cały majątek mając w głowie marzenia o wygranej


@gnt_1: OMG, ale wy tu jacys tacy zawistni.
tego, że jakbyś przeczytała wątek, to zauważyłabyś, że kobiety mają podzielone zdania, co do tych oszukanych. I tylko kobiety mają podzielona zdania.


@SlepyBazant: no ja nie czytalam innnych komentarzy. NIe obchodzi mnie kocia walka. Uwazam, ze latwo sie mowi i wysmiewa i ocenia, jak samemu nie bylo sie w takiej sytuacji. Czy laski byly gupie czy nie, to klepanie zbira po plecach bo je zrobil w ciula nie jest ok. I
Czy chłop powinien ponieść karę i trafić do więzienia? Tak

Czy baby zachowały się strasznie głupio? Tak. Czy zasługują na współczucie? Nie.


@SlepyBazant: hmm.. ja im nie wspolczuje, ale tez nie oceniam. Rozne sa powody dla ktorych ludzie robia glupie rzeczy. Z tego co zrozumiala to szlo pare miesiecy za nim zostali para. Kobiety z mmilosci jak i faceci sa wstanie zrobic durne rzeczy.

A ty nigdy nie zrobiles cos durnego
spokojnie karynko, bo się oślinisz


@bezprzypau: dobra dobra zolnierzyku, taki do przodu a pewnie placzesz w samotnym lozku do poduszki i nienawidzisz kobiety, bo zada cie nie chce xD Twoje wpisy swiadcza o bardzo niestabilnych relacjach w domu rodzinnym. Moge ci tylko wspolczuc. Cheers zlamasie.
przeciągu kilku minut zmieniasz zdanie. Zdecyduj się xd


@SlepyBazant: wycales z kontekstu moj drogi :P. Dzialasz jak media PiSu :P.

Ja wiem, ze ludzie potrafia robic barzo glupie rzeczy z milosci, nawet jesli iteligencja nie grzesza. To jest ogolna wypowiedz.
buhahahahah, dzięki za analizę mojego życia


@bezprzypau: wybuchowy smiech swiadczy o nerwowosci tego wpisu, wiec mialam racje. :) Nie wierze, ze masz albo miales normalne zdrowe zycie. Tylko zjechany mozg moze ta nisko pisac o drugije osobie czy plci. Ukrywasz sie za monitorkiem, a pewnie w real slowa bys nie powiedzial.
@Middle-Earth:

wybuchowy smiech swiadczy o nerwowosci tego wpisu


raczej świadczy o tym, że kisnę z twoich prób dogryzienia mi

Nie wierze, ze masz albo miales normalne zdrowe zycie


kompletnie mi to wszystko jedno, to ty płaczesz pod wpisem o netflixowskim dokumencie, więc nie powiem kto tu jest "nerwowy"
@onpanopticon:

I wiedz, że gość zapewne przewinął z tysiąc takich gadek, żeby naciągnąć te 3 czy 4 laski. I to tysiąc gadek, które były prowadzone, a ile się zakończyło tym, że olały temat zanim zaczął smęcić. Prób trzeba naprawdę od groma.


Oglądałeś film? Gość nie nabrał tylko tych 4, ogolnie urobił babek na ok 10 milionow dolarów, odsiedział 5 miesięcy i dziś uchodzi za milionera